Po kauniečių antplūdžio miesto centre pašiurpino besimėtančios šiukšlės

 • Teksto dydis:

Sekmadienio vakarą kauniečių akis miesto centre badė besimėtančios šiukšlės.

Kaunietę Kristiną pašiurpino netvarka Laisvės alėjoje.

Portalo skaitytojos atsiųstose nuotraukose matyti, kad šiukšlės mėtosi ant grindinio, suoliukų ir prie šiukšliadėžių.

Pasak moters, kiekvieną savaitgalį čia reikia akcijos „Darom“.

„Liūdna, tačiau su panašiomis šiukšlinimo tendencijomis Laisvės al. susiduriame kiekvienais metais, ypatingai atšilus orams.  Žinoma, karantino metu ši problema pasidarė dar pastebimesnė – žmonės negali pavalgyti nei kavinėse, nei restoranuose, todėl ženkliai padidėjo išsineštinio maisto ir vienkartinių pakuočių atliekų kiekiai. Nepaisant to, kad žmonių sąmoningumo lygis atliekų kultūros klausimais išaugo, vis dar susiduriame su piktavališku šiukšlinimu, kuomet maisto ir gėrimų pakuotės numetamos bet kur.

Pastebime, kad būtent karantino metu dažniausios tokių sąvartynų vietos – būtent prie valgymo įstaigų. Kai kurie piliečiai nesivargina atliekų nunešti į už 10 ar 20 m. esantį tuščią konteinerį ir šias atliekas palieka ten, kur pavalgo, o tam tikrais atvejais – numeta tiesiog vaikščiojamosios dalies“, – situaciją komentavo „Kauno švaros“ atstovas Jonas Tumpa. Pasak jo, savaitgalio metu Laisvės al. šiukšliadežės buvo tuštinamos du kartus per dieną.

Kaip jau rašyta, sekmadienį kauniečiai džiaugėsi gražiu pavasario oru ir užtvindė miesto centrą.

Pavasariška šiluma besimėgaujančių žmonių netrūko nei Laisvės alėjoje, nei Senamiestyje, nei Santakos parke.


Šiame straipsnyje: Laisvės alėjašiukšlėsskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

ONO

ONO portretas
Isgimdytojam laikas pradeti aukleti savo atzalas, nors jau seniai laikas. Tai gi nepriklausomybes laisves vaisiai, kaip vienas mokyklynukas sake "laisve tai kai gali daryti ka nori", gali spjaudyti. siukslinti, keiktis ir dar rusiskai, o visa tai paskui tave vaikstantys sargai sutvarkys. Turekit gedos , nors vienas pasilenkit ir sutvarkykit paskui kita siukslintoja, gal jam pasidaris geda.

Baisu

Baisu portretas
Siaubas,gelbėkit kauną ,nes varnos iššiukšlių dežių išmetė keletą šiukslių,baisu ,kas dabar surinks,kas dabar bus,pasaulio pabaiga.

Pastaba

Pastaba portretas
Oho. O Griniaus gatvė dar nuo užpernai nei šluot, nei valyta, nei krūmai bei medžiai nenugenėti. Pernykščiai lapų krūvos,Šamšarynas, O ne priemiesčio gatve. Ir dar nuolatiniai turgeliai su daržovėmis, sūriais, krienais ir skudurais. Kur mokesčių inspekcija? Kodėl mokesčių nerenka. Apdergia kiemą, Smarvė, šiukšlės.
VISI KOMENTARAI 37
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių