Pirmas žingsnis į šviesių Kalėdų laukimą žengtas: Kauno rajone sužibo eglutė!

 • Teksto dydis:

Penktadienio vakarą Raudondvario dvaras nušvito vaiskiomis spalvomis: sidabrine lazdele Ledinukas įžiebė pagrindinę Kauno rajono bendruomenės Kalėdų eglutę ir priminė visiems, kad  tikri stebuklai aplanko mus nepaisant sudėtingiausių aplinkybių.

Iš pradžių Raudondvario dvaro kiemą dengė tirštas rūkas, prieblandoje bolavo pilis, žirgynas ir oranžerija, tik neseniai išlietoje čiuožykloje kelios mergaitės nedrąsiai suko ratus. Ties posūkiu nuo jų pačiūžų pažiro ledo krislai, iš kurių išniro Ledinukas. Iškėlęs burtų lazdelę, jis pakvietė mažąsias čiuožėjas į parką. Vaikų rankose atsirado stebuklingos liepsnelės.

Netrukus ryškiomis spalvomis nušvito pilis, karieta, povas, lelijos žiedas, fontanas. Vėliau  būrelis patraukė prie žirgyno, kurio pilonai įsiplieskė purpurine ir mėlyna spalvomis.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Ledinukas sėdo prie stebuklingo pianino: pasigirdo muzikos garsai, kurie pažadino raudonu kaspinu perrištą Kalėdų eglutę. Pro žirgyno duris, traukdami kalėdines giesmes, į kiemą išėjo „Tabasco“ muzikantai. Prasidėjo šventė.

Kaip jau anksčiau sakė viešosios įstaigos „Raudondvario dvaras“ direktorė Snieguolė Navickienė, šiemet neabejotinai išlieka ir tradicija iš arti pasidžiaugti Raudondvario dvaro kieme žėrinčia eglute, muzika, šviesomis, dekoracijomis, prakartėle. Tad nedidelėmis grupelėmis, saugodami save ir kitus, lankytojai iš Kauno rajono ir šventišką Raudondvarį parodyti savo šeimoms nusiteikę kauniečiai bus laukiami iki pat Trijų karalių. O gal dar ilgiau.

S. Navickienė apgailestavo, kad dėl karantino į Kalėdų eglutės įžiebimo ceremoniją nebuvo galima pakviesti žmonių, todėl renginys buvo transliuojamas internetu.

Vis dėlto direktorė pažadėjo, kad  nedidelėmis grupėmis dvaro parke šventiniu laikotarpiu bus galima lankytis: grožėtis papuošimais, klausytis šventinės muzikos, apžiūrėti prakartėlę, nusifotografuoti.

Veiks ir čiuožykla, joje vienu metu galės pramogauti iki 25 čiuožėjų.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Primename, kad šeštadienį Rotušės aikštėje savo pagrindinę Kalėdų eglę įžiebs ir Kauno miestas. Šventinę ceremoniją ir muzikos atlikėjų koncertą iš šios aikštės tiesiogiai transliuos LRT televizija ir portalas kauno.diena.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Padekite Kaunui

 Padekite Kaunui portretas
Gal galetumete padeti Kaunui issivaduoti is kulinares,pyragaiciu kepejos, morenginiu-makrofleksiniu egliu ir miesto pinigu svaistymo?

Raudondvarietė.

Raudondvarietė. portretas
Eglutė plastikinė. .

kauniete

kauniete portretas
exelent!! Puiku.Viskas ,viskas Raudondvaryje labia skoninga GRAZU,PIKANTISHKA,,nuostabiai shventishka,,Valio!! dizainiariams Raudondvario Dvaro Didingumui
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių