Pirmąją metų naktį dirbs gausesnės policijos pajėgos

Daugumai gyventojų Naujųjų metų naktis yra graži šventė, tačiau policininkams, ugniagesiams ir medikams pats darbymetis.

Dirbs papildomos pajėgos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas žiniasklaidai Kęstutis Kasciukevičius patvirtino, kad Naujųjų metų naktį policijos pareigūnų laukia įtemptas budėjimas.

„Visose miesto vietose, kur vyks masiniai renginiai, budės sustiprintos pareigūnų pajėgos, kurios taip pat prižiūrės viešąją tvarką“, – sakė K. Kasciukevičius.

Jo teigimu, nemažai pareigūnų stebės linksmybes Rotušės aikštėje.

„Rotušės aikštėje vyks naujametinis koncertas, kuriame susirinks itin daug kauniečių, be to, papildomai aikštės prieigose budės kelių policininkai, kurie reguliuos eismą“, – teigė K. Kasciukevičius.

Šventinę naktį koncertai taip pat vyks Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, „Žalgirio“ arenoje, Kauno sporto halėje. Prie visų šių vietų irgi dirbs sustiprintos policijos pajėgos.

Tikrins vairuotojų blaivumą

Naujametę naktį Kauno policija tikrins, ar vairuotojai į gatves išvažiavo neapsvaigę nuo alkoholio.

„Prevencines priemones, kurių metu tikrinamas vairuotojų blaivumas, policija organizuoja nuolat, naujametė naktis ne išimtis“, – atskleidė K. Kasciukevičius.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas alkoholio vartojimui ir girtų asmenų, ypač nepilnamečių, pasirodymui viešose vietose.

Anot K. Kasciukevičiaus, pirmąją metų naktį dirbs ir pareigūnai, kurie nevilkės uniformos.

Budės 20 greitosios pagalbos automobilių

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktoriaus pavaduotoja medicinai Danguolė Vaikšnienė informavo, kad medikai pasiruošę darbui naktį.

„Manom, kad šiemet bus įprasta Naujųjų metų sutikimo naktis, kaip ir kiekvienais metais. Iškvietimų skaičius šventinę naktį visada padidėja“, – prognozavo D. Vaikšnienė.

Ji užsiminė, kad dažniausiai per tokias šventes pasitaikančios traumos: nudegimai nuo pirotechnikos, muštynių žaizdos.

„Pajėgų turime tikrai pakankamai – Kaune budės apie 20 greitosios pagalbos automobilių“, – atskleidė D. Vaikšnienė.

Pasak pašnekovės, eilinę naktį medikai sulaukia apie 30 iškvietimų, o šventinę naktį dažniausiai būna apie 50.

Ugniagesiai taip pat nesnaus

„Pajėgų skaičius dirbs toks pat, kaip ir kiekvieną naktį, tačiau ugniagesiai–gelbėtojai didesnį dėmesį skirs masiniams renginiams, budės jų metu“, – sakė Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prevencinės veiklos poskyrio vyresnioji inspektorė Jūratė Dapkuvienė.

J. Dapkuvienės teigimu, ugniagesiai apžiūrės visas renginių vietas, patikrins ar jos saugios, aptars su renginių organizatoriais visas būtinas saugumo priemones.NAUJAUSI KOMENTARAI

info Lietuvos žemė

info Lietuvos žemė portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti žemės ūkio sklypus. Išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes ... Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt

Ilona

Ilona portretas
Buvau kai tik Šilo parduotuvėjė, jaunimas perka alkoholi net baisu, perka alu dežemis, šampana, degtine, o sako kaip jiems sunku gyventi. Bet labaisiai baisu, kas jaunimas tampa aukomis, yra nuzudomi sužalojami, o alkoholis tai padaro be jokio gailescio.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių