Pasivaikščiojimas Ąžuolyne: negyvų ežiukų neskaičiavau ir nerinkau

  • Teksto dydis:

Į portalą kauno.diena.lt kreipėsi kaunietė dėl gamtos naikinimo Kaune. Per vieną pasivaikščiojimų Ąžuolyne jos augintinis aptiko besimėtančius ežiukų kūnus.

Moteris mano, kad spygliuotieji nugaišo nuo traumų, patirtų nuo žolės pjovimo traktoriuko. Kai kuriose vietose – žolė labai reta, tad pravažiavus traktorium, anot kaunietės, procesas tampa panašus į žemės arimą, o ne pievos pjovimą.

„Negyvų ežiukų neskaičiavau ir nerinkau“, – sakė pašnekovė. Ji yra mačiusi, kaip vairuotojai šalia Ąžuolyno esančioje Vydūno al. praleidžia per kelią puškuojančius ežiukus.

Kauno miesto savivaldybė portalui kauno.diena.lt pateikė tokį Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radetos Savickienės komentarą: „Gyvūnai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.

Turime elgtis humaniškai ir atsakingai su visais gyvūnais. „Kauno švaros“ darbuotojai, dirbdami kasdieninius šienavimo darbus, iš patirties žino, kad žolėje gali būti gyvūnų, todėl atidžiai šienauja ir saugo gyvūniją“.

Pridėjo nuorodą, kurioje miestiečio atsiųstas vaizdas įrašas, tai, kaip teigė savivaldybė, ir iliustruoja.

Apie šį vaizdo įrašą jau esame rašę. Jame matyti, kaip „Kauno švaros“ darbuotojas paima už ausų kiškį ir pamena jį toliau nuo vietos, kurioje traktoriumi šienavo žolę.


Šiame straipsnyje: ežiukaiĄžuolynasžolės pjovimasskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Dainius

Dainius portretas
Nemuno ir Nevėžio santakoje santakoje, taipogi žolė skutama iki pat šaknų. Kam ten šienauti ir niokoti naturalią gamtą? Užtektų vieną kartą rudeniop nušienauti. Be to pažiūrėkite į ką pavirto Nemuno krantinės plikai nuskustos. Kažkokia ruda dykynė, o taip gražiai žydėjo natūralūs žolynai.

Anonimas

Anonimas portretas
Pilnos pievos ežiukų kailiukų Ąžuolyne mėtėsi. Tegul savivaldybė ar Kauno Švara atsikalbinėja, išsisukinėja, kaip moka. Taip neturėtų būti. Nereikėjo pjauti žolės traktoriais, gal galima buvo pjauti su mažesniais įrengimais? Ponai valdininkai, pamąstykit dėl sekančių Ąžuolyno pievų pjovimo. Gal dar liko keli gyvi ežiukai, gal pasaugom juos?

Ačiū savibl--dybės idiotams

Ačiū savibl--dybės idiotams portretas
Kaune yra specbukapročių reikalavimas, kad žolė nebūtų aukštesnė negu 12 cm, eina bukagalviai ir matuoja su liniuote. Todėl šienaujantys skuta žemę iki dirvožemio, išnaikindami viską, kas gyva.
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių