Para po Kauno žaliaskarės įžiebimo: miestiečiai ir svečiai prie eglutės plūsta būriais

  • Teksto dydis:

Sekmadienio vakarą į Rotušės aikštę pažiūrėti prieš parą įžiebtos žaliaskarės plūsta kauniečiai ir miesto svečiai. 

Sekmadienio popietę smalsuolių buvo kur kas mažiau, o sutemus ir atsiskleidus visam eglutės grožiui, aikštėje jų buvo šimtais.

Atėjusieji negailėjo gražių žodžių stebuklingam Kalėdų sodui ir mielai fotografavosi skraidančių ir vasarą primenančių drugelių fone.

Jau tryliktą kartą Kaunui kalėdinę eglutę padovanojo menininkė Jolanta Šmidtienė. 

„Dabar toks laikas, kai mes esame sušalę ne tik nuo oro, bet ir nuo tos bendros situacijos, kuri mus supa antrus metus. Aš pagalvojau, kad Kalėdų medis yra simbolis to pažadėto rojaus, kad mus išganys. Vienareikšmiškai rojus yra ir šiluma, ir grožis bei malonumas, o mes dažnai jį įsivaizduojame ten, kur šilta, galbūt net siejame su tropine šalimi, jūros pakrante. Kita vertus, rojus yra čia ir dabar, tik mes ne visada mokame džiaugtis. Tai kurdama eglutę galvojau, koks yra rojus vasarą įkristi į smilgų pievą, matyti dangų ir jausti praskrendantį drugelį, kuris yra tarsi pievų angelas. Taip kilo idėja, kad Kalėdų medis gali būti tas lietuviškos pievos atspindys“, – taip svajingai savo idėją šiemet Kauno eglę papuošti drugeliais kiek anksčiau pristatė tekstilininkė J.Šmidtienė.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikrai Kauniete/vilija/

Tikrai Kauniete/vilija/ portretas
Kauno eglutes zmoniu rankomis sukurti sedevrai na o vilnius visada kompiuterine grafika ir simasiaus skydineje iziebtas kompiuteris .Dekui kauno eglutes autorei ir visiems savanoriams savo darbu prisidejusiems prie pasakiskos eglutes kurimo

R

R portretas
Tegul plūsta ar jums skauda? Žalgirio arenoje po 10tukst galimybių platintojų ir viskas gerai .

ALGIS

ALGIS portretas
Esant tokiai situacijai , kai užsikrėtusių po 3000 , ar reikalingi susibūtimai būriais , bet puošdami tokias ''eglutes'' valdžia ir ''puošėjai '' kaip tik skatina tokius susibūrimus ,TAI BALIUS MARO METU , KITAIP TOKIŲ NEGALIU VADINTI KAIP IŠGAMOS .
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių