Kauno rotušėje – Nuoširdžiausio Kauno gydytojo apdovanojimai

 • Teksto dydis:

Šiandien Kauno rotušė itin gausiai sužydo gėlėmis, ir jos buvo skirtos ne jaunavedžiams, kaip įprasta savaitgaliais, o gydytojams. Medicinos darbuotojų dienos šventėje buvo paskelbtas mėnesį vykusių tradicinių Nuoširdžiausio Kauno gydytojo rinkimų nugalėtojas.

Ja tapo kardiologė profesorė Eglė Ereminienė, dirbanti Kauno klinikose. Toks profesorės pacientų – "Kauno dienos" skaitytojų verdiktas.

Nugalėtoja šventėje nedalyvavo: nuolat siekdama tobulėti, kas neišvengiama gydytojų darbe, ji dar savaitės pradžioje išvyko į Italijoje, Palerme vykusią konferenciją. Iš ten atsiuntė sveikinimus. Šventėje E.Ereminienei atstovavo jos sūnus Rokas, širdies chirurgijos gydytojas rezidentas.

"Aš esu labai dėkingas visiems, kurie įvertino mamos rūpestį ir šilumą. Žaviuosi, kiek daug savęs ji atiduoda darbui, ir labai džiaugiuosi, kad žmonės tai jaučia. Nuoširdumas – tai vertybė, kurios nesuvaidinsi, ir kuri stiprina paciento ir gydytojo ryšį, pasitikėjimą vienas kitu", – pasakė R.Ereminas.

Jo įsitikinimu, kiekvienas medikas, juo tapęs iš pašaukimo, yra ir bus nuoširdus. Tai akcentavo ir "Diena media news" akcinės bendrovės, leidžiančios "Kauno dieną", direktorius Tadas Širvinskas.

"Diena media news" akcinės bendrovės, leidžiančios "Kauno dieną", direktorius Tadas Širvinskas.

"Pagrindinis šių rinkimų tikslas – visuomenei pristatyti medikus, kurie, jų pacientų akyse, yra ne tik profesionalai, bet ir nuoširdūs, į savo darbą žmogiškumo, rūpesčio dozes įdedantys medicinos srities darbuotojai. Linkiu neprarasti entuziazmo, užsidegimo ir žmogiškumo. Būtent už tai žmonės jus ne tik gerbia, bet ir myli", – kalbėjo T.Širvinskas.

Medikus sveikino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas profesorius Liutauras Labanauskas, vaistinių tinklo „Gintarinė vaistinė“ generalinė direktorė Rūta Bagdonavičienė. Medikams koncertavo Kauno styginių kvartetas.

Pagrindinis šių rinkimų tikslas – visuomenei pristatyti medikus, kurie, jų pacientų akyse, yra ne tik profesionalai, bet ir nuoširdūs, į savo darbą žmogiškumo, rūpesčio dozes įdedantys medicinos srities darbuotojai.

Nuoširdžiausiųjų penketas

Eglė Ereminienė, profesorė, Kauno klinikų Kardiologijos klinikos gydytoja kardiologė.

Olga Vasiliauskienė, Kauno klinikų Šeimos medicinos klinikos šeimos gydytoja.

Audronė Maščinskienė, Kauno miesto poliklinikos Centro padalinio šeimos gydytoja.

Inga Gailienė, Aleksoto pirminės sveikatos priežiūros klinikos gydytoja pediatrė.

Saulius Širvinskas, Kauno klinikinės ligoninės gydytojas ortopedas traumatologas.

Nuoširdžiausiais Kauno gydytojais jau buvo išrinkti

2012 m. – šeimos gydytoja Aldona Anastazija Valienė.

2013 m. – Respublikinės Kauno ligoninės Dienos chirurgijos skyriaus vadovas mokslų daktaras abdominalinės chirurgijos gydytojas Jonas Andriuškevičius.

2014 m. – Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Minimaliai invazyvios chirurgijos ir skrandžio intestinalinės chirurgijos sektoriaus vadovas profesorius abdominalinės chirurgijos gydytojas Almantas Maleckas.

2015 m. – Kauno klinikų Gastroenterologijos klinikos Endoskopijų sektoriaus vadovas profesorius gydytojas gastroenterologas Kęstutis Adamonis.

2016 m. – Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinikos gydytoja hematologė Eglė Simaškienė.

2017 m. – Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas profesorius vaikų ligų gydytojas Rimantas Kėvalas.

Kauno savivaldybės nominacijos

„Humaniškiausias pašaukimas“ – profesorė Vida Marija Čigriejienė už asmeninį indėlį sveikatos apsaugai ir visuomeninę veiklą.

„Metų šeimos gydytojas“ – Alma Bučnienė, Kauno miesto poliklinikos Šilainių padalinio šeimos gydytoja, už darbštumą, profesionalumą, kantrybę, toleranciją, nuolatinį domėjimąsi profesinėmis naujovėmis, gebėjimą bendrauti su įvairaus amžiaus pacientais.

„Metų jaunasis gydytojas“ – Kęstutis Urbonas, Respublikinės Kauno ligoninės Chirurgijos klinikos abdominalinės chirurgijos gydytojas, už profesionalumą, atsakingumą, organizuotumą, paslaugumą, žingeidumą, pacientų pasitikėjimą.

„Metų slaugytoja“ – Dijana Lieguvienė, Kauno slaugos ligoninės Slaugos administratorė, bendrosios praktikos slaugytoja, už kompetenciją ir bendražmogiškąsias savybes.

„Metų gydytoja“ – profesorė Džilda Veličkienė, Kauno klinikų Endokrinologijos klinikos Ambulatorinio skyriaus vadovė, gydytoja endokrinologė, už lyderystės patirtį sveikatos priežiūros srityje, vykdant Lietuvai reikšmingus projektus ir tobulinant endokrinologinių ligų prevenciją bei gydymą.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

zigmas

zigmas portretas
O nuo kada Kauno filharmonijoje galima rūkyti elektronines cigaretes???

hm

hm portretas
susimeskim merui ant klasikinių kelnių.....

Nekasdieniška kultūra

Nekasdieniška kultūra portretas
Ūkvedžiui koks skirtumas ar į tvartą, ar į apdovanojimus rotušėje. Žmogus iš kaimo išvažiavo, bet kaimas iš žmogaus- ne. Ir Nijolei Putrienei liberalai jau galėtų susimesti gimtadienio progą ir padovanoti naują skarelę. O tai vis su ta pačia ir su ta pačia močiutės skarele ant kaklo visur, ar posėdis, ar iškilmingas renginys. :)
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių