Neįtikėtina: prie „Kaunas 2022“ būstinės – milžiniška eilė

Tokia norinčių eilė nutįso į Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Kaune rengiamą jau tradicija tapusį koncertą „Aš – dalis tavęs“.

Pirmas įspūdis Laivės alėjos dalyje nuo Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios į A.Mickevičiaus gatvės pusę, kad vyksta kažkoks nebylus mitingas.

Tokiu laiku, apie 9 val. ryte šioje dalyje dažniausiai prasilenkia ko ne kas rytą čia praeinantis vienas kitas kaunietis. Toks reginys, kai šitokia masė žmonių užplūdusi Laisvės alėją, pastaruoju metu itin retas.

Žmonių eilė driekėsi nuo „Kaunas 2022“ būstinės durų iki A.Mickevičiaus gatvės ir nuo jos sukosi atgal iki bažnyčios.

„Kaip prie žirnelių sovietmečiu“, – šyptelėjo kolega fotografas.

„Kauno dienos“ skaitytojų nuotr.

Jam pritariamai linktelėjo vyresnio amžiaus kaunietė: „Pamenu, kaip panašioje eilėje tuo pačiu sovietmečiu per naktį stovėjome norėdami nusipirkti enciklopediją“.

Būtent tokios eilės nutįsdavo prie Kauno valstybinio dramos teatro, Muzikinio teatro kasų kai ateinančio mėnesio paskelbtam repertuarui pradėdavo pardavinėti bilietus. Žmonės per naktį stovėdavo eilėje, o ryte pradėjus pardavinėti bilietus visam mėnesiui, jie būdavo išparduodami akimirksniu. Tokiais atvejais, kartais rasdavosi entuziastų, kurie surašinėdavo stovinčius eilėje idant nereiktų stovėti kiaurą naktį ir sutardavo visi kelintą vėl renkasi ir tvarkingai rikiuojasi į eilę.

Šį rytą Laisvės alėjoje eilė nutįso į vasario 15 dieną rengiamą koncertą „Aš – dalis tavęs“.

Žinia, kad beveik 4000 nemokamų kvietimų į koncertą bus išdalinti vasario 6 dieną „Kaunas 2022“ biure (Laisvės al. 36) ankstų rytą atviliojo žmones.

„O ką? Geras koncertas. Dėl tokio, o dar ir nemokamai, galima ir eilėje pastovėti“, – krizeno grupelė jaunuolių.

Nemokamus bilietus planuota dalinti nuo 9 val. ir nuo 18 val.

„Kauno dienos“ skaitytojų nuotr.

Buvo skelbta, kad daugiau kaip 10 tūkst. žiūrovų į „Žalgirio“ areną įeiti galės tik turėdami nemokamus kvietimus. Beveik 6 tūkst. jų organizatoriai jau padovanojo švietimo, kultūros darbuotojams, taip pat akademinei bendruomenei, jaunimo organizacijoms. Į koncertą pakviesti ir policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, sveikatos įstaigų darbuotojai ir kiti.

„Žalgirio arenoje“ vyksiančiame renginyje bus apdovanotos iškiliausios mūsų šalies asmenybės. Iškart po to į sceną žengs „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinės atrankos finalininkai.

O ką? Geras koncertas. Dėl tokio, o dar ir nemokamai, galima ir eilėje pastovėti.

Pirmoje šventinio vakaro dalyje svečiams savo dainas dovanos Alina Orlova, Monika Liu, Andrius Mamontovas, Jurijus Veklenko, Vidas Bareikis, Kostas Smoriginas, Mantas Jankavičius ir kiti garsūs šalies atlikėjai.

Šventinis vasario 15-osios vakaras prasidės „Žalgirio“ arenos fojė. Vakaro svečių nuo 17 val. lauks interaktyvūs užsiėmimai – erdvė fotografijoms, virtualios realybės žaidimai ir kitos veiklos. Koncertas „Aš – dalis tavęs“ prasidės – 19 val. Iškart po šventinio koncerto publika ir toliau mėgausis muzika. Čia pasirodys aštuoni  „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalininkai. Šiandien jau žinoma pusė iš jų – Aistė Pilvelytė, „The Roop“, Kayra bei Rūta Loop. Likusieji paaiškės ateinantį savaitgalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tera

Tera portretas
Na Jūs ir Šūdžiai , kad tik pakritikuoti, kad viskas blogai. Neįdomu- neik, per garsiai - įsikišk į ausis kištuka. Nepatinka atlikėjai- neklausyk, tik nors kartą pasidžiaukite su visais. Žmonės nori ne tik valgyt , bet ir pramogų. Kaip ir neatsibosta tiems patiems komentatoriams rašyti, kad viskas blogai. Sėdi prie kompiuterio tėvams ant sprando , niekur nedirbi ir komentuoji. Oką tu gero padarei, kad būtų kažkas gerai?

noris

noris portretas
Atlikeju pavardes,tai azijos totoriu.Ar Lietuvoje butinai turi dominuoti mongolai,su rusiskomis pavardemis.Kadaise zydus visur kisdavo,dabar slavus.

Anonimas

Anonimas portretas
tikra kulturos sostine. nasarniku buveine
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių