Ministras: Kačerginėje esantis „Nemuno žiedas“ bus atnaujinamas etapais

  • Teksto dydis:

Kačerginėje esančioje automobilių ir motociklų žiedinėje trasoje „Nemuno žiedas“ penktadienį apsilankęs švietimo, mokslo ir sporto ministras (ŠMSM) Gintautas Jakštas teigia, kad ši trasa turėtų būti atnaujinama etapais.

Susitikime su Lietuvos automobilių sporto, Lietuvos motociklų sporto federacijomis ir Lietuvos techninio sporto federacijų asociacija buvo aptarta „Nemuno žiedo“ vystymo ir plėtojimo vizija ir artimiausi darbai.

„Atsižvelgiant į sporto bendruomenės išsakytus poreikius, lūkesčius, sutariame, kad trasa turėtų būti atnaujinama etapais. Mūsų visų bendras tikslas – turėti Lietuvoje kokybišką automobilių ir motociklų trasą, kuri būtų profesionaliai prižiūrima, maksimaliai ir skaidriai įveiklinama ir saugi sportininkams“, – sakė ministras.

Šįmet dalis trasos buvo išasfaltuota, kitąmet būtų planuojama atlikti dalį darbų, sporto bendruomenės įvardintų svarbiausiais ir susijusių su trasos saugumo didinimu. Ketinama tvarkyti dalį nuslydimo zonų, rengti atitvarus, stebėjimo sistemas ir kita. Planuojama, kad kitąmet parengus techninį projektą, būtų išdėlioti kiti darbų etapai, numatytos kasmetinės investicijos.

Mūsų visų bendras tikslas – turėti Lietuvoje kokybišką automobilių ir motociklų trasą.

Vienintelė Lietuvoje automobilių ir motociklų žiedinė trasa „Nemuno žiedas“ įrengta 1961 metais, nuo 1987 metų ji renovuota fragmentiškai.

Pavasarį tarpinstitucinį memorandumą dėl automobilių ir motociklų žiedinės lenktynių trasos „Nemuno žiedas“ rekonstrukcijos pasirašė ŠMSM, Susisiekimo ministerija, Kauno rajono savivaldybė ir Lietuvos techninio sporto federacijų asociacija.

Anot ministerijos, renovuojant bazę siekiama sukurti saugią ir patrauklią nacionalinio ir regioninio lygio trasą, atitinkančią tarptautinius techninių sporto šakų standartus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Liutas

Liutas portretas
Verkia objektai tubelio nepriziurimi

Užuojauta

Užuojauta  portretas
Kačerginės gyventojams.

DURNIU LAIVS

DURNIU LAIVS portretas
Nachrien ten kišti pinigus,juk ta trasa neatlaiko jokių tarptautinių standartų,ji tinka tik pimpačkiukų pasipijarinimui ir oro teršimui.Būtų nornamli valstybė,turėtų viziją,tai pat sportui ir jos nuosekliai laikytūsi.Dabar patenka koks durnius į valdžią,kuris neužsima konkrečiais darbais,dirba tik ant pakazūchos,perkirpinėja juosteles,dalyvauja šventėse,o kur problemos,jo nei su žiburiu nerasi.Tai va,trasa turi būt iškelta ,kur nors į Kazlų Rūdos miškus.kuri niekam netrukdytų,kačerginiškiai atsibuskit,juk triukšmas ir tarša jus tiesiogiai liečia,ar norit vakarais klausytis britvininkų muzikos.........
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių