Lapėse rengiama neįgaliųjų sporto šventė Pereiti į pagrindinį turinį

Lapėse rengiama neįgaliųjų sporto šventė

2009-06-23 13:26
Lapėse rengiama neįgaliųjų sporto šventė
Lapėse rengiama neįgaliųjų sporto šventė / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Penktadienį, 12 valandą, Lapių pagrindinėje mokykloje vyks Kauno rajono neįgaliųjų sporto šventė „Pabūkime kartu“.

Šis tradicinis renginys organizuojamas jau tryliktą kartą. Varžytis jame jau užsiregistravo 210 dalyviai ir 195 sirgaliai. Gausiausiai neįgaliųjų sporto šventėje žada dalyvauti Karmėlavos ir Samylų seniūnijų gyventojai.

Populiariausios sporto šakos - šaudymas, smiginis, rankos lenkimas, krepšinis ir šaškės. Tačiau nemažai neįgaliųjų nori varžytis ir stalo teniso rungtyje, žaisti šachmatais, lenktyniauti elektriniais ir rankiniais vežimėliais.

Renginio dalyviai varžysis dėl Kauno rajono savivaldybės mero taurės ir medalių. Susirinkusiuosius į tryliktąją Kauno rajono neįgaliųjų sporto šventę „Pabūkime kartu“ kareiviška koše vaišins Lietuvos kariuomenės divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykla.

Šventėje kviečiamos dalyvauti visų seniūnijų komandos. Dalyviai turi turėti neįgalumą įrodantį dokumentą, vienodus marškinėlius ir kepuraites. Pagal nuostatus varžybose negali dalyvauti Lietuvos rinktinės, aukščiausios ir pirmos lygos varžybų dalyviai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų