Laisvės alėjos rekonstrukcijos įkarštyje – planai dėl dar vienos gatvės atnaujinimo

Laisvės alėjos rekonstrukcijos darbams persiritus Kauno senamiesčio kryptimi, atsinaujinimo planai kurpiami ir Vilniaus gatvei. Nors rekonstrukcija čia prasidės dar negreitai, kitą vasarą einantiems šia gatve atkarpos taps įveikiamos sunkiau nei įprastai.

Vilniaus gatvė didele statybų aikštele su joje zujančia technika ir plušančiais darbininkais taps 2020 metų pavasarį – taip nuspręsta apsvarsčius miesto turimo biudžeto galimybes. Tiesa, kam atiteks šios gatvės atnaujinimo atsakomybė, kol kas nėra aišku. Skelbti viešąjį konkursą ir ieškoti rangovo ketinama šių metų pabaigoje arba kitų pradžioje.

„Laukia nemažai kruopštaus darbo, susijusio su Vilniaus gatvėje esančių dangų išardymu. Reikės demontuoti tašytus akmenis, kuriuos vėliau, sutvarkius požemines komunikacijas, bus būtina sugrąžinti į tą pačią vietą. Todėl šios pagrindinės pėsčiųjų arterijos, vedančios į Senamiestį, darbai tikriausiai nusitęs iki kitų metų pabaigos“, – portalui kauno.diena.lt komentavo Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pasak jo, išardyti minėtą eilėmis klotą tašytų akmenų Senamiesčio gatvės grindinį bus išties nemenkas iššūkis – akmenys yra nevienodo pločio, o jų eiliškumas – sunumeruotas. Todėl esą šių tašytų akmenų negalima suversti į bendrą krūvą, nes vėliau juos teks sugrąžinti ten, kur jie dunksojo anksčiau. Pastarajam, kaip ir kitiems darbams atlikti, bus pasitelkiami ekspertai, o vykdomus procesus prižiūrės archeologai.

„Vilniaus gatvės rekonstrukcijos metu bus atnaujinta viršutinė šviestuvų dalis, o jų atramos liks tokios kaip dabar. Planuojama susitelkti ir į gatvės pagrindus, dangas, įrengti naujas kanalizacijos nuotėkų sistemos dalis, atnaujinti mažosios architektūros detales“, – laukiančių darbų seką vardijo pašnekovas.

Vilniaus gatvės rekonstrukcijai miestas planuoja išleisti apie 3 mln. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Aš tai paklauaciau kas visus tiltus suremontavo , raudondvario PL , Juozapavičiaus ir dar aibę .

Žilvinas Ručys to Vilniaus gatvė

Žilvinas Ručys to Vilniaus gatvė portretas
Sim merui palaizyti už sidabrinį tualetą prie pilies už 60ooo eurų , 200ooo Lt. Šito tu nematai , nes esi lopas .

tik

tik portretas
senas ? p Kerui kada bus atnauinti stoteliu transporto privaziavimai Kreves pr pradzioje kur senjorai tiesiog /ismetami/ vidury gatves ir tuo vairuotojus kaltint negalima nes pertrumpas tarpas kurio isviso nereikejo judinti nes gatve 2 eiliu tai sis ponas visa kalte varo projektuotojos p. Danilienes adresu o pasirase tai jis nesuderines su specialistais kur aisku ir be ju tu darbu absurdiskumas tik vieninteli gera darba atliko del metaliniu suoliuku apkalimo reikutem ka as ir pasiuliau tik jau toks buvo taupymas kad miesto pakrasciuose neuzteko noro ar reikuciu pilnai uzbaigti buvo kreiptasi ir p. Kalasauskiene m. kontrole bėet praejo 3 metai ir viskas dzin nors susiprato laiku nuimti plakatus /MIESTAS TVARKOSI/ ir tuom visa pinigu plovimo odiseja tuom ir baigesi lieka tik paploti A tiuliko steigejams ir krabu myletojams Kaunas eurosojuzkulturos bamba o mes visi jo supuve viduriai Tesinys pamastymui neuzilgo.......
VISI KOMENTARAI 34
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių