Laisvės alėjos rekonstrukcija ir erzina, ir džiugina

Trejus metus vykdomi Laisvės alėjos rekonstrukcijos darbai šiuo metu vyksta pilnu tempu. Viena iš svarbiausių Kauno pėsčiųjų arterijų iki metų pabaigos turėtų būti apvilkta naujuoju granitiniu rūbu. Juo žavisi ne visi, tačiau daugelis Laisvės alėjoje kalbintų praeivių rekonstrukciją vertina teigiamai.

Ieva

Kadangi jau dvejus metus gyvenu Kaune, man Laisvės alėjos rekonstrukcijos darbai atsibodo. Norėčiau, kad viskas vyktų greičiau. Bet kaip visi žinome, statybose visi nori pratempti laiką, nes už tai pinigus moka. Tad galėtų ir greičiau suktis. Tikiuosi, kad iki kitų metų pabaigos viskas bus sutvarkyta. Man naujas grindinys iš tikrųjų patinka, nors maniau, kad jis bus šiek tiek kitoks, bet jis tinka, gerai atrodo.

Elena ir Onutė

Mes savo nuomonę susidarysime, kai darbas bus baigtas. O dabar mes tik laukiam, ateinam, žiūrim ir spėliojam. Tikimės, kad bus labai gražu, kad dirba žmonės tam paruošti, viskas vyksta pagal grafiką. Ten, kur jau darbai padaryti, yra nuostabiai gražu. Mums naujas grindinys labai patinka, nepalyginsi su tuo, koks buvo anksčiau.

Julija ir Rugilė

Kaunas tvarkosi, o tai iš principo yra labai gerai. Kol kas tie darbai netrukdo. Tas grindinys, kuris jau paklotas, tikrai yra gražus.  Labai smagu, kad atsiranda ir dviračių takai. Tai yra tikrai reikalinga. Kaunas tampa vis labiau europietškų standartų miestu. Kita vertus, kol Laisvės alėja yra tvarkoma, ja vaikščioti nėra labai saugu. Apie tai vertėjo geriau pagalvoti,  nes visi tie dabartiniai labirintai kartais trukdo. Ypač jeigu kažkas stumia vežimėlį, o neįgaliesiems tai tikrai nėra pritaikyta.

Kajus ir Lurda

Seniau Laisvės alėja buvo labai jauki, o dabar – ne. Nebėra unikalumo. Dabar Laisvės alėja bus eilinė europinė gatvė, čia per daug modernizmo. Anksčiau buvo daugiau gyvybės Laisvės alėjoje. Be to, naujasis grindinys neišlaikys tiek laiko, kiek senasis. Ten kur naujas grindinys sudėtas, praėjo vos metai, o jau kai kur jis suskilinėjęs.

Aldas

Pagal linijas grindinys neblogai padarytas. Tik spalvos nelabai patinka. Viskas tapo labai pilka. Ką naujo mieste bedaro – viskas pilka. Dabar yra trys spalvos: šviesiai pilka, tamsiai pilka ir juoda. Architektai turbūt spalvų daugiau nepažįsta. Jie iš tų skandinavų visa tai ima, o tikrai nereikia visko kopijuoti. Svarbiausia, kad toliau lygiai tiestų grindinį.

Karolina

Truputį trūksta kokybės. Norėtųsi, kad grindinys būtų paklotas lygiau, labai jaučiasi tie nelygūs kampai. Dizaino idėja man patinka, nors, kita vertus, ji kiek per daug moderni prie aplinkinių pastatų, bet tikrai geriau, negu buvo anksčiau.

Zita

Tikiuosi, darbus iki rudens pabaigs, nes matau, kad stipriai į juos kibo, kai atšilo oras. Dar tikiuosi, kad po lietaus grindinys atrodys gražiau, nes dabar jis vietose apsinešęs dulkėmis. Bet galutinis rezultatas gal visai nieko bus. Kas padaryta, tas padaryta. Nereikia grįžti į praeitį.

Viktorija

Aš turiu neigiamą nuomonę apie vykdomus darbus. Jau virš dviejų šimtų plytelių suskaičiuota sulūžusių. Be to, turbūt visi matė, kaip medžių šaknis kapoja. Kažin kas liks iš jų. Ar išvis jie sužydės. Gerai, kad tvarkosi, kad meras kažką daro, bet ar tų tvarkymųsi tikrai nori žmonės? Aš asmeniškai to nenoriu. Man jau geriau būtų sena Laisvės alėja, bet su medžiais, negu šitaip.

Leontina

Buvo baisi Laisvės alėja, o dabar pagražės. Be to, man, kaip pensininkei, darbai netrukdo, nors gal kam nors kitam ir maišo. Bet vis tiek vienąsyk reikia sutvarkyti. Visur tvarko, remontuoja, negalima ir mūsų Laisvės bjaurios palikti.NAUJAUSI KOMENTARAI

NU ir ką

NU ir ką portretas
Krabai šliaužiuoja rakom

Laima

Laima portretas
na ir idiotai. pries daug metu Laisves alejoje automobiliai vazinedavo, tai gal ta reikejo sugrazinti. o betonines plytas butina buvo keisti. aisku galejo ir ryskesne spalva ivesti, bet toks projektas buvo patvirtintas konservatoriy, su visomis plyteliu konfiguracijomis, dar beprociai ir konke norejo paleisti.jau cia nedovanotina architekto klaida.gerai, kad jos atsisake.o stai, kad po muges prie Soboro buvo subjaurotas grindinys kazkokiais tepalais ar riebalais ir labai blogai vale, tai teisybe.Tegui atsakingas savivaldybes atstovas nueina paziureti,pats pamatysnegrazu

Kaunietis

Kaunietis portretas
Manau per ilgai tvarkoma Laisvės alėja Kaune.Ir darbai nakaip atliekami.Plytių gylis nevienodas,išklota ne lygiai,ko pasekoje pradeda nutrukinėti plytelių kampai,šonai.Manau Matijošaitis žino ,kokie susitarimai turi būti su darbų atlikėjų vadovu.Darbo ,konybės garantijos.Išklojo pirmąją Laisvės alėjos dalį,kol bus išklota vidurinioji,pirmąją reiks remontuoti vėl ,nes bus išriškėje defektai.Ir pasaka be galo su ta rekonstrukcija,remontu .
VISI KOMENTARAI 37
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių