Laisvės alėjoje jau geltonuoja narcizai, tačiau jų mažiau nei pernai

 • Teksto dydis:

Pagrindinėje Kauno pėsčiųjų gatvėje jau žydi narcizai. Geltoni gėlių klombai matomi iš toli, tačiau praeiviai pastebėjo, kad narcizai pražydo ne visur, tad vientiso žiedų kilimo bent jau šiuo metu Laisvės alėjoje nematyti.

„Nemažai narcizų žydi atkarpoje nuo S.Daukanto gatvės iki Soboro. Kitoje Laisvės alėjos dalyje matosi pavieniai klomba, užpildyti gėlėmis. Tačiau tikrai nemažai vietų, kur į viršų stiebiasi vos keli narcizai, o kitur – visai tuščia. Pernai gėlės kažkaip vienu metu sužydėjo, visa Laisvės alėja geltonavo“, – kalbėjo praeiviai.

Kauniečiai tikino, kad narcizų gausa visada vilioja pasidaryti gražią asmenukę, prisėsti ant suoliuko ir tiesiog pasigrožėti geltona skraiste. Žmonės vylėsi, kad ir dabar tuščios gėlių klombos greitu metu užsipildys žiedais.

Skaitytojo nuotr.

„Gal šiemet dalis gėlių suvėlavo pražysti, tikiuosi nenušalo. O gal pasitaikė pasodinti kokią vėlyvesnę rūšį, tai ne visur dar ir išdygo. Bet kokiu atveju, gražu, kai Laisvės alėjoje yra spalvų. Laukiam ir kitų gėlių, kada jos mums parodys savo gražiuosius žiedus“, – pasisakė kita Laisvės alėjoje sutikta kaunietė.

Primename, kad Laisvės alėjoje narcizai žydi ne pirmą pavasarį. Jie gėlių klombose pradėti sodinti po Laisvės alėjos rekonstrukcijos.


Šiame straipsnyje: narcizaiLaisvės alėjagėlės

NAUJAUSI KOMENTARAI

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Laisvės galėjo trokšti tik banditai arba psichiniai ligoniai. Visą Lietuvą planavo nusagstyti mažais atsparos taškais kuriuose budėtų ne po daug išdavikų-žvalgų, paruoštų svajotojų, ne tik kautis, bet informuoti, kurstyti tautą. Kurgi ne :vergija-tai palaima, o nepriklausomybės troškimas-ne kas kita kaip liguistas kliedesys. Lietuvos Respublikos Kauno vpk D. Žukauskas, M. Baršys. G. Žaliagiris, A. Venckus. V. Adamkus, A. Kubilius. D. Šermukšnienė, L. Burbienė, V. Krikščiūnas, J. Raudeliūnienė, Levinskienė, Vaišnys, Š. Jonušas, I. Kvietkauskienė, Sakalauskaitė, Valaitis. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius, atžvilgiai. Sk

Vikai

Vikai portretas
Sodink ten ką nori, kol mažapročiai šunų šeimininkai myžins savo šunis ant augalų, neaugs niekas.

Vika

Vika portretas
Kas per krumoksniai auga Laives al. klombose? Galvojau,gal graziai zydes, bet kaip buvo taip ir liko nususe krumoksniai. Turetu zydeti geles, o ne isstype krumoksniai. Paziurekite nuo Soboro ir tolyn i Laives al.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių