A. Kupčinskas: argi padorūs žmonės naktį bėgioja pirkti alkoholio?

 • Teksto dydis:

Kauno miesto savivaldybė sieks tapti pirmąja šalies savivaldybe, kurioje nakties metu būtų visiškai uždrausta prekyba alkoholiu vadinamuosiuose pseudobaruose. Dėl to Kauno miesto savivaldybė jau kreipėsi į Seimą.

Kauno miesto savivaldybė sieks tapti pirmąja šalies savivaldybe, kurioje nakties metu būtų visiškai uždrausta prekyba alkoholiu vadinamuosiuose pseudobaruose. Dėl to Kauno miesto savivaldybė jau kreipėsi į Seimą. 

„Alkoholio vartojimas šiuose pseudobaruose ir prie jų įvykstantys nusikaltimai kelia didelį susirūpinimą visai miesto bendruomenei. Šiuo klausimu mums tinkamiausias būtų skandinaviškasis kelias, t.y. uždrausti prekybą alkoholiu po 22 val. visur, išskyrus restoranus ir tikrus barus bei kavines, eliminuojant pseudobarus ir panašius taškus. Matome, jog mėginimas sustabdyti nelegalią veiklą viename ar kitame taške neduoda norimų rezultatų", – teigė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Pasak Kauno miesto savivaldybės Licencijų ir paslaugų skyriaus vedėjos Rasos Palevičienės, prekyba alkoholiu naktiniuose taškuose galvos skausmą kelia ne tik gyventojams, bet ir specialiųjų tarnybų specialistams.

„Paklauskite greitosios medicinos pagalbos darbuotojų ar policijos pareigūnų, kiek jie gauna iškvietimų būtent į šiuos taškus. Juose nuolat vyksta incidentai, keliantys grėsmę aplinkiniams gyventojams. Yra buvę ir atvejų, pasibaigusių mirtimi", – sakė R. Palevičienė.

„Mano pozicija labai aiški – po 22 val. uždrausti prekybą alkoholiu visoje Kauno miesto savivaldybės teritorijoje esančiuose pseudobaruose. Argi padorūs žmonės nakties metu bėgioja pirkti alkoholio?" – klausė Kauno meras A. Kupčinskas.

Pagal dabar galiojančią tvarką Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas apie nustatytus Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimus informuoja Kauno miesto savivaldybės administracijos vadovybę ir siūlo apriboti įstatymus pažeidusių įmonių prekybos alkoholiniais gėrimais laiką nuo 22 iki 8 val. Galutinius sprendimus dėl prekybos apribojimų įstatymus pažeidusioje įstaigoje priima Kauno miesto taryba.NAUJAUSI KOMENTARAI

is esmes

is esmes portretas
Meras si kart teisus,priestaraujantiems,kogero neesat gyvene prie tokiu ale larioku,kur pastoviai namu laiptines prislapintos,ir dar blogiau,nepadeda nei duru kodai,niekas,vaiksto bomzhai pamele,vaikai bijo iseiti i lauka,t,t naktim amzinas triuksmas,kas sako padides bobuliu apyvartos,prasom,yra anoniminiai skambuciai,+ manau i redakcija galima paviesint tokiu adresiukus,jai igaliotiniai nesiims,kita policija suveiks

Kazys suvalkietis

Kazys suvalkietis portretas
Visiškai teisus meras Kupčinkas, palaikau jo idėją, manau ir Seimas palaikys. Užtenka tų naktinių orgijų ir girtų keiksmų bei muštynių

apyvarta

apyvarta portretas
oho tik dabar atsibudo,bet ten tokia apyvarta eina,kad kazin meriuksti ar tau tai pavyks :)))
VISI KOMENTARAI 55
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių