Koronavirusas Kauno filharmonijoje: užsikrėtė keturi choristai ir vieno iš jų žmona

Kauno valstybinėje filharmonijoje koronavirusu užsikrėtė penki choristai, tikimasi, jog laiku ėmusis saugumo priemonių virusas toliau neišplito, BNS pirmadienį sakė Kauno valstybinės filharmonijos vadovas Justinas Krėpšta.

„Tai yra Kauno chore. Filharmonijoje jie reziduoja, repetuoja, bet iš esmės yra penki Kauno choro artistai dabar užsikrėtę“, – sakė J. Krėpšta.

Pasak jo, užsikrėtė keturi drauge repetavę choro tenorai ir vieno iš jų žmona, kuri taip pat yra dainininkė.

Apie tai, kad vieno iš tenorų dukrai patvirtintas koronavirusas, sužinota prieš savaitę – pirmadienį. Kadangi jie kartu gyvena, filharmonijos vadovo teigimu, buvo skubiai imtasi saugumo priemonių.

„Jis pirmadienį pavakary pasakė, kad dukrai nustatyta (koronavirusas – BNS), o jis dar neturėjo (diagnozės – BNS). Ir tada dar nežinant diagnozės to tenoro – nes tik sužinojome trečiadienį iš ryto – antradienį jau buvo išdezinfekuotos visos patalpos filharmonijos ir neleidome nė vieno darbuotojo choro“, – sakė J. Krėpšta.

„Jie dabar sėdi namuose, tikrinasi visi“, – pridūrė filharmonijos vadovas.

Pasak J. Krėpštos, po choro tose patalpose taip pat repetavo ir orkestras, jo muzikantai dėl koronaviruso jau patikrinti ir nė vienam infekcija nebuvo nustatyta.

Jie dabar sėdi namuose, tikrinasi visi.

Dėl kilusio protrūkio įstaigai iki rugpjūčio 17 dienos yra nurodyta neteikti paslaugų, tačiau renginių šiam laikotarpiui suplanuota nebuvo, todėl jų atšaukti neteko.

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 13 naujų koronaviruso atvejų, šia liga iš viso užsikrėtė 2264 žmonės.

Šiuo metu koronaviruso infekcija tebeserga 501 asmuo, pasveiko – 1670.

Nuo COVID-19 mirė 81 asmuo, dėl kitų priežasčių mirė 13 užsikrėtusiųjų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Stebuklai

Stebuklai portretas
Kodėl viešojo maitinimo įmonėse, ypač kepyklėlėse, kur pardavėjos bandeles parduoda ir pinigus skaičiuoja, stalų paviršiai nei valomi, nei dezinfekuojami, kur nešvarūs indai ir kava lankytojams dedami ant to paties stalo, kur lankytojai vaišinasi be kaukių, nėra užkrato atvejų. Jeigu yra kelios pardavėjos, viena privalo dirbti su bandelėmis, o kita su pinigais, ne taip kaip PC MOLAS kepyklėlėje, kur visos pardavėjos tomis pačiomis rankomis grynus pinigus skaičiuoja ir bandelėmis prekiauja.

LANCET

LANCET portretas
Meluojantys covi'trukai negali paaiškinti ,kodėl pajūryje į kurį suvažiavo pusė Lietuvos ,kur pilni pliažai ir restoranai ,protrūkio nėra ,o Viln. Operos teatre ,kuris tik baigė atostogas ir Kauno filh. ,kuri taip pat tuščia ,kažkokie ,,,baisiai skaitlingi protrūkiai'' ,cha cha...

Nesupratau

Nesupratau portretas
Tik keturiems dave is viso choro, ar ciulpe?
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių