Kokių klausimų pastaruoju metu daugiausiai sulaukė V. Makūnas?

Kelių remontas, aplinkosauga, atliekų tvarkymas, galimybės gauti vaikui vietą darželyje ar šeimai paramą – šie bei panašūs klausimai dažniausiai užduodami internetu Kauno rajono merui Valerijui Makūnui, karantino dėl koronaviruso pandemijos metu Savivaldybės interneto svetainėje įsteigusiam virtualų priimamąjį.

„Iš tikrųjų, klausimų būna netgi daugiau nei anksčiau, iki karantino, kai vykdavo Savivaldybėje mero priėmimo dienos. Tiek į internetu, tiek laiškais ar telefono skambučiais užduodamus klausimus stengiamasi atsakyti arba tiesiogiai, arba feisbuko paskyroje. Per kelias savaites įsitikinome, kad tokiu būdu ne tik stiprinamas mero ryšys su gyventojų bendruomene, bet ir pasitikėjimas pačia Kauno rajono savivaldybe. Toks bendravimas padeda greičiau spręsti didelį gyventojų nerimą keliančias problemas, kartu ieškant galimų jų sprendimo kelių. Todėl virtualus mero priimamasis veiks ir toliau, nors nuo ateinančios savaitės, nuo gegužės 18-osios, Lietuvoje švelninant tebesitęsiančio karantino sąlygas, Kauno rajono savivaldybėje interesantai vėl bus aptarnaujami tiesiogiai“, – šios savaitės pabaigoje naujienų agentūrai ELTA sakė Kauno rajono mero patarėjas Edmundas Mališauskas.

Kad gyventojams kylantys klausimai būtų sprendžiami sklandžiai ir efektyviai, numatyta tiek interesantams, tiek Savivaldybės darbuotojams užtikrinti visas būtinas saugumo priemones. Tokios tvarkos bus laikomasi ne tik Kauno rajono savivaldybės administraciniame pastate, bet ir rajono seniūnijose. Vis dėlto Kauno rajono gyventojams patariama, jei tik įmanoma apsieiti be apsilankymo valdžios įstaigose, saugiau reikalus tvarkytis neišeinant iš namų, nuotoliniu būdu.

„Nuo pirmadienio į Savivaldybę ateisiančių gyventojų prašome elgtis atsakingai ir laikytis būtinų saugumo reikalavimų. Primename, kad viešose įstaigose neturėtų lankytis vyresni nei 60 metų bei lėtinėmis ligomis sergantys asmenys. Į Savivaldybę atvykti reikėtų tik esant neatidėliotinai būtinybei ir iš anksto susitarus“, – teigia Kauno rajono savivaldybės administracija.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
Ir vėl senjorų diskriminacija , genocidas , dėl garbaus amžiaus , vėl pažeidinėjamos ŽMOGAUS TEISĖS , KUR ŽIŪRI KONSTITUCINIS TEISMAS .

faktas

faktas portretas
Vienas geriausių Lietuvos merų. O burnoja tik pavyduoliai

petras

petras portretas
jei zmogus turetu bent kiek sazines tupetu tyliai kaip pele
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių