Kino lokacija – Kaunas: mieste filmuojamas Didžiosios Britanijos kūrėjų serialas

 • Teksto dydis:

Miestas ir jo vaizdai vis dažniau patenka į filmų kūrėjų bei kinomanų akiratį. Šią vasarą  Kauno marių regioninis parkas, jachtklubas ir Pažaislio ansamblis taps viena iš „Sky History“ TV serialo „Karališkoji gauja“ (ang. „The Royal Mob“) lokacijų. Didžiosios Britanijos atkuriamojoje dokumentikoje – karališkųjų šeimų saga.

Liepos viduryje geriausia 2020 m. Europos kino lokacija – Pažaislio vienuolynas – taps namais Anglijos ir Vokietijos karališkosioms šeimoms, o Kauno „Žalgirio“ jachtklube bus įamžintos scenos ant vandens. Čia „Sky History“ filmuos keturių dalių serialą „Karališka gauja“.

Tai saga apie įspūdingą karališkąją giminę, kadaise valdžiusią visą Europą. Audringa istorija pasakoja Anglijos Karalienės Viktorijos keturių mylimiausių anūkių – seserų Heseno – gyvenimus.

Visos jos ištekėjo už Europos monarchų, o dvarų intrigos, kova dėl įtakos seseris pavertė priešėmis. Jų tarpusavio konfliktai privedė prie kruvino karo, nusinešusio daugiau kaip dvidešimt milijonų žmonių gyvybių visame pasaulyje.

Serialo kūrėjai žada į kino ekranus perkelti istoriją, kai šampano taurių čiurlenimas užleidžia vietą bombų sprogimui, karui ir žudynėms.

„Karališkosios gaujos“ epizodus nuo pat scenarijaus rašymo etapo vystantis prodiuseris Tom Stubberfield teigė, kad nufilmuoti tokį įvairialypį istorinį serialą visada yra didžiulis iššūkis, o surasti tinkamas lokacijas dar svarbiau.

Lietuva yra ideali šalis šiai epinei istorijai. Čia yra nemažai istorinių pastatų, kurie yra skirtingi, o Pažaislio vienuolyno ansamblis apskritai yra unikalus.

„Lietuva yra ideali šalis šiai epinei istorijai. Čia yra nemažai istorinių pastatų, kurie yra skirtingi, o Pažaislio vienuolyno ansamblis apskritai yra unikalus. Jis projektui duoda taip reikalingo autentiškumo. Esame labai laimingi galėdami čia dirbti“, – pasakojo serialo prodiuseris T. Stubberfield.

Kaune filmuojamą serialą režisuoja žinomas britų režisierius Fraser MacDonald, o projekto įgyvendinimą prižiūri prodiuseriai – Tom Stubberfield ir Kate Bullions.

Pažaislio erdvės jau buvo pasirinktos HBO ir „Sky“ keturių dalių TV mini serialui „Jekaterina Didžioji“ bei epizodiškai šmėžavo lietuvių pokario meilės dramoje „Pelėdų kalnas“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Elisabete

Elisabete portretas
Paskolos pasiūlymas. Paštas :( credito.activo@laposte.net ) Pone, ponia, įmonė ar asmuo, jūs ieškote paskolos savo veiklai atnaujinti, paskolos projektui įgyvendinti, paskolos namui, paskolos verslui, paskolos automobiliui įsigyti, paskola savo verslui kurti, paskola asmeniniams poreikiams tenkinti, tada pas mus viskas galima. Suteikiame asmenines paskolas nuo 4 000 iki 5 000 000 eurų su nominalia 03% palūkanų norma, nepriklausomai nuo prašomos sumos. Susisiekite su mumis ir nurodykite tikslią paskolos sumą bei grąžinimo terminą. Kreditas jus įpareigoja ir turi būti grąžintas. Paštas :( credito.activo@laposte.net )

oooo

oooo portretas
Reikės dalyvauti masinėse scenose...

Nusivylusi

Nusivylusi portretas
Dž. Britanija vis kuria savo serialus apie monarchus. Tegu sukuria serialą apie žmonių žudymą gydymo įstaigose. Kokį skausmą turi patirti onkologiniai ligoniai, kokį melą kalba britų medikai. Net mirštančiam žmogui nesugeba paskutinę akimirką paskirti morfijaus, kad numirtų ramiai, be skausmo. Tai Lietuvos medicina dar išlaiko savo žmogiškumo lygį. O jie apie karalius vis kuria savo serialus ir leidžia milijonus. Paskirtų žmonių medicinai ir gydymui pinigus
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių