Stoties turguje – išbandymai ir prekeiviams, ir pirkėjams

Netrukus Kauno Stoties turgavietės teritorijoje prasidės darbai, laikinai sutrikdysiantys įprastą tvarką. Pokyčiai laukia ne tik prekeivių, bet ir čia apsipirkti užsukančių kauniečių – keisis prekystalių išdėstymas, sumažės parduodamų vaisių, daržovių, gėlių.

Privalo atlaisvinti dalį teritorijos

Į Kauno Stoties turgų, įsikūrusį tarp Vytauto prospekto ir M. K. Čiurlionio gatvės, vos įžengusius pirkėjus pasitinka ant asfalto gulinčios nuolaužos. Teritorijoje, kur vykdoma sezoninė prekyba, ardomi prekystaliai, kioskai, o nuo liepos vidurio čia prigužės darbininkų.

„Netrukus prasidės planiniai darbai, susiję su šiluminės trasos rekonstrukcija, nes per turgavietę nusidriekę magistraliniai šilumos tinklų vamzdynai. Remdamiesi žemės nuomos sutartyje nurodytomis taisyklėmis, iki liepos 15 dienos privalome atlaisvinti dalį teritorijos, kad vamzdynai būtų pakeisti“, – portalui kauno.diena.lt sakė Kauno Stoties turgaus administratorius Viktoras Rasalas.

Patirs nuostolių

Dėl šios, kaip teigė pašnekovas, neginčijamos prievolės, į tą turgavietės dalį, kur numatyti darbai nevyks, bus perkelti mobilūs prekystaliai, o kitus, kurių vietos pakeisti negalima, teks sugriauti ir utilizuoti – savo amžių jie atitarnavo. Turimais duomenimis, jau išardyti du kioskai ir aštuoni prekystaliai.

Jau išardyti du kioskai ir aštuoni prekystaliai.

„Žinoma, nuostolių patirsime, nes tam tikrą laikotarpį prarasime didelę dalį turgaus teritorijos, iš kurios nesulauksime jokio pelno. Bandome išsaugoti prekeivius, tad siūlome jiems kitas vietas prekybai, bet jie turi galimybę rinktis – arba sutikti su sąlygomis, arba laikinai išeiti atostogų ir neprekiauti“, – atviravo V. Rasalas.

Veikla Stoties turgavietėje nutraukta nebus, tačiau prekeiviams teks dirbti šiek tiek prastesnėmis sąlygomis nei anksčiau. Dėl šios priežasties, neslepia pašnekovas, tiems prekybininkams, kurių prekystaliai išardomi ir jie netenka savo vietos, iškyla daugybė klausimų bei svarstymų – verta išlaukti ir vėliau, kai teritorijoje bus baigti vykdyti numatyti darbai, tęsti prekybą toliau, ar ne.

Sumažės prekių

Pasak jo, vietose, kur parduodamos sezoninės prekės, asortimentas nepakis, tačiau sumažės parduodamų gėlių, vaisių bei daržovių. „Manau, jog vis dėlto geriau prisitaikyti prie pakitusių sąlygų ir prekiauti glausčiau, tuomet visi prekeiviai galės pardavinėti savo turimą produkciją“, – pridūrė V. Rasalas.

Prekybininkai, kurie siūlo pramonines prekes bei drabužius, pokyčių nepatirs. Prekyba čia vyks kaip įprasta.

Kaip portalui kauno.diena.lt sakė bendrovės „Kauno energija“ atstovai, turgaus teritorijoje bus rekonstruojamas 700 mm skersmens magistralinio tinklo vamzdynas. Darbus numatoma pradėti liepos 25 dieną ir pabaigti po dviejų mėnesių – rugsėjo 25  dieną.

„Darbai bus vykdomi vidurinėje turgaus dalyje dviem etapais, sudarant galimybę žmonių judėjimui. Esant galimybei, darbai gali būti baigti ir anksčiau“, – pridūrė jie. NAUJAUSI KOMENTARAI

jo

jo portretas
Geras turgus, ten daug sutinku savivaldybės moterų, jos irgi apsipirkinėja.

smagiausia

smagiausia portretas
...kad pačiai savivaldybei priklauso 51 proc. šito turgaus akcijų, ir atseit, niekaip jų neparduoda jau eilę metų. Gal laukia, kol nuvertės iki euro, tada bus kas paima?

vamzdiec

vamzdiec portretas
Kada uždarys suvisam tą šabakštyną. Tai čia tokia Kauno vizitinė kortelė?Plius čigonė su : "gal poniai cigarečių?"
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių