Kauno savivaldybė Aleksoto inovacijų parko nuomininkų žada ieškoti artimiausiu metu

Kauno miesto tarybai patvirtinus, kiek kainuos išsinuomoti patalpas Aleksoto inovacijų pramonės parke, konkursą savivaldybės atstovai žada paskelbti artimiausiu metu.

„Mums niekas nebetrukdo skelbti kvietimą ir artimiausiu metu paskelbsime, – tarybos posėdyje šią savaitę sakė administracijos direktorius Tadas Metelionis. – Kadangi projekto vykdymo metu buvo besidominčių potencialių investuotojų nemažai, tikimės, kad patalpose, būtent pastate investuotojai įsikurs kai įvyks procedūros ir tai įvyks artimiausiu metu.“

Taryba pritarė, kad kuriamo parko teritorijoje esančio buvusio Aviacijos gamyklos angaro patalpos būtų išnuomojamos už 7,5 euro už kv. metrą kainą per mėnesį be PVM.

Čia galintys įsikurti investuotojai bus atrenkami pagal nustatytus kriterijus.

Rekonstruotame 10 tūkst. kv. metrų ploto pastate kursis laboratorijos, eksperimentinės gamybos ir kitų veiklų atstovai, atitinkantys parko specializacijų kryptis.

T. Metelionis teigė, jog į kitą tarybos posėdį planuojama pateikti sprendimą dėl sklypų nuomos. Pasak jo, kada pirmieji investuotojai galėtų pradėti kurtis čia, kol kas sunku pasakyti, bet jie bus ieškomi ir kviečiami.

30 hektarų teritorijoje šalia Europos prospekto aukštą pridėtinę vertę kuriančios kompanijos galės steigti tyrimų centrus ir laboratorijas, plėtoti eksperimentinę prototipų gamybą.

Tikimasi, kad šiuo projektu Kaunas pritrauks apie 90 mln. eurų privataus kapitalo investicijų, taip pat sukurs virš 1000 gerai apmokamų darbo vietų.

Parko erdvėse galės įsikurti tik įmonės, vykdančios mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros ir inovacijų veiklą (MTEPI). Investuotojų atrankoje bus vertinamas jų indėlis bei potencialas siekiant parko veiklos rodiklių – kapitalo investicijų ir ilgalaikių darbo vietų užtikrinimo.

Tarp prioritetinių sektorių – gyvybės mokslai, automobilių pramonės, informacinės ir ryšių technologijos, pramonės įrenginiai ir prietaisai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Krabai užkniso juodai

Krabai užkniso juodai  portretas
Laukiame šitų prichvatų gėdingos pabaigos.

Kaip kainytės nuomos

Kaip kainytės nuomos portretas
Kažkokio angaro be PVM dar, kosmosas. Kažkas iš oro moka daryti pinigus iš durniukų. Nesupranta, kad viskas ten greitu metu bus nušluota, su tokiu valdymu.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių