Kauno mieste ir rajone – didžiulis rinkėjų aktyvumo atotrūkis

Kauno mieste gyvenamąją vietą  deklaravę žmonės savivaldybių merų ir tarybų narių rinkimuose aktyviau balsavo iš anksto. Aktyviau balsuoti ateina ir šiandien, pagrindinę rinkimų dieną.

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Kauno mieste yra 247 tūkst. 713 balsavimo teisę turinčių žmonių. Iš anksto jau balsavo 13 tūkst. 749 arba 7,56 proc. kauniečių rinkėjų.

Kauno rajone iš 82 tūkst. 994 balsavimo teisę turinčių žmonių iš anksto balsavo 1673 arba 4,69 proc.  gyventojų.

Iki 15 val. savo pilietinę pareigą balsuodami atliko kiek daugiau nei trečdalis rinkėjų Kaune (39,05 proc. su balsavusiais iš anksto) ir beveik trečdalis rinkėjų Kauno rajone (32,89 proc. su balsavusiais iš anksto).

Bendras rinkėjų aktyvumas Kauno rajone beveik penktadaliu mažesnis nei mieste.

Kauno mieste aktyviausiai balsuojama Aušros ir J. Jabonskio rinkimų apylinkėse (atitinkamai 47,34 proc. ir 45,94 proc. rinkėjų). Pasyviausi – Sodų ir Dobilo rinkimų apylinkių gyventojai (atitinkamai 31,62 ir 33,62 proc. rinkėjų).

Kauno rajone rinkėjų aktyvumas dar labiau skiriasi. Kačerginėje iki 15 val. jau buvo balsavęs kas antras rinkėjas (50,0 proc.), o Šlienavoje – vos kas ketvirtas (23,1 proc.)

16 val. duomenys rodo panašias tendencijas. Rinkėjų aktyvumas (su balsavusiais iš anksto) Kaune siekia 42,79 proc., o Kauno rajone – 36,45 proc.

Primename, kad balsavimo apylinkės užsidarys 20 val. NAUJAUSI KOMENTARAI

Loretta

Loretta  portretas
Nusivyliau Kaunu, visi ten banditai arba runkeliai

ANEI DŪDOS ANEI SKRIPKOS ANEI PYRAGĖLIO????

ANEI DŪDOS  ANEI SKRIPKOS  ANEI PYRAGĖLIO???? portretas
Ko gera pas daug ką ne galvos ,o puodynės .į kurias bet kas bet ką gali pripilti ?. Ar ne gėda puodynes nešiotis, o gal kažkam tik atrodo kad pas kitus puodynės? Argumentuoju . Mano draugių mamos atsisakė balsuoti iš namų ....Pas vieną atėjo socialdemokratė ... davė knygutę.... Pas kitą atėjo koncervatorė ir tiesiai sakė ,kad balsuoti už juos reikia..... Abi senuolės padėkojo ir pareiškė norą pačios nueit pabalsuot už merą....

to Rinkimu šūkis

 to Rinkimu šūkis portretas
Tu žmogeli labai klysti matijošaitis skvernelis landzbergas tapinas pišė tai viena šaika kuri tave apkniso kaip ta biedna žyda Tavo išrinktas matyjošius laimejo ir pas ji i kauno taryba jau matijošiaus išrinkta 17 konservu ar nedašunta ar antiek jau avinai esat kad ta čmil liberastai ir komuniste blinkė laimi ta kuri europos parlamente balsavo už stambulo konvencija jos tikrai tau dėkingos kad pasirinkai jas ir ju drauga matyjošiu
VISI KOMENTARAI 41

Galerijos

Daugiau straipsnių