Pirmąją dieną žygiavo Karinių oro pajėgų orkestras, o kitą dieną miestiečius džiugino Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Penktadienį Laisvės alėjoje surengtos dar vienos orkestrų eitynės, džiugia muzika praeivius sveikinusios nuo Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios iki Istorinės Prezidentūros, vietomis stabtelint muzikos garsais tarsi atituoti duoklės besiklausantiems kauniečiams.
„Štai taip ritmingai ir pakiliai pradedame Kauno gimtadienio savaitgalį!“ – rašė miesto atstovai.
„BandFest Kaunas 2025“ festivalis jau tapo gražia tradicija, kai pagrindinėse miesto gatvėse suskamba pučiamieji instrumentai, palydimi ritmingų šokių ir geros nuotaikos.
Edgaro Cickevičiaus nuotr.
Festivalio pirmtakas – nuo 2002 metais rengtas festivalis „Padūduokim Kaunui“, kurio iniciatorius buvo Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Šiųmetėje „BandFest Kaunas 2025“ festivalio programoje buvo ne tik eitynės centrinėmis Kauno gatvėmis, bet ir rytinis miestiečių žadinimas, sakralinės muzikos programa. Devyni profesionalūs ir jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestrai, šokėjos, du chorai Kauno gimtadienio išvakarėse tikrai sukūrė ypatingą šventinę nuotaiką miestiečiams ir svečiams, mat visus pučiamųjų orkestrų pasirodymus praeiviai lydėjo šypsenomis ir plojimais.
Naujausi komentarai