Kaunietės susierzino: rekonstruojamoje Vilniaus gatvėje zuja automobiliai

Rekonstruojamoje Vilniaus gatvėje trečiadienį kaunietės užfiksavo spąstus – pravirą apsnigtą šulinį, į kurį gali įsmukti žmonės ar keturkojai. Ne mažiau piktina ir vakarais šia gatve zujantys automobiliai. Savivaldybė įspėja – vairuotojams gali grėsti baudos.

Kaimynės Kristina ir Aurelija, vasario 2-osios rytą Kauno senamiestyje vaikštinėjusios su nedidelio ūgio augintiniais ir pamačiusios minėtą šulinį, esantį Vilniaus, L. Zamenhofo ir Mapų gatvių sankryžoje, gerokai išsigando. „Netyčia koks nors smulkus gyvūnas gali įkristi į kanalizaciją“, – įspėjo pilietiškos kaunietės.

Moterys svarstė, kad šulinį galėjo atidengti sniegą valanti technika. „Kai dabar prisnigę, nelabai matosi, bet tarpas ten – didelis. Kas iš to, kad Vilniaus gatvė atverta? Įjungė gatvės žibintus, pastatė šiukšliadėžes ir paliko likimo valiai. Kartkartėmis galėtų ir praeiti kas nors, kas prižiūri šią gatvę“, – piktinosi kaunietės.

Skaitytojų nuotr.

Taip pat Kristina ir Aurelija pabrėžė, kad rekonstruojama Vilniaus gatve vakarais zuja automobiliai. „Vakarais čia pravažiuoja tikrai daug mašinų. Labai patogu – nėra jokių ženklų. Gal transporto priemonės ir išvarto nepritvirtintus šulinių dangčius?“ – kitą galimą variantą svarstė kaunietės.

Skaitytojų nuotr.

Apie gyventojų išsakytas problemas portalo kauno.diena.lt žurnalistai trečiadienį informavo ir Kauno miesto savivaldybę. Ketvirtadienio rytą su redakcija susisiekusios Kristina ir Aurelija užfiksavo, kad ant šulinio Vilniaus, L. Zamenhofo ir Mapų gatvių sankryžoje atsirado įspėjamasis ženklas, kelio darbų vietoje žymintis eismo juostos ribas ir važiavimo trajektoriją.

Kaip žurnalistams teigė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius, vasario 2 dieną bendrovės „Kauno vandenys“ specialistai nuvyko į Senamiestį ir šulinio dangtį atstatė į vietą.

Kalbėdamas apie Vilniaus gatve pravažiuojančius automobilius, pašnekovas pažymėjo, kad, kaip ir anksčiau, šia gatve gali važiuoti tik leidimus turintis aptarnaujantysis transportas bei vietos gyventojai, kurie neturi kito įvažiavimo į kiemus. Visiems kitiems važiuoti šioje arterijoje yra draudžiama.

Jei pastarieji įkliūtų pareigūnams, už Kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymą jiems galėtų grėsti bauda nuo 30 iki 90 eurų.


Šiame straipsnyje: Vilniaus gatvėšulinyseismas Vilniaus gatvespąstaiskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

nieko

nieko portretas
sustatys kuolus kaip Daukanto g. - ir baigsis ten autostrada

123

123 portretas
Galejo poniutės ne straipsnius rašinėti, o pajudint subines ir pastumti ta dangtį. Ne taip jau ir sunku. Bet tik pamanyk, ims ir įkris kokia žiurkė.....pasaulio pabaiga.

Rimantas

Rimantas portretas
Pas tas bobas skyle mazesne o ten sukrenta masinos namai pinigai ,tai del tokios skyles visi tyles
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių