Kauniečiams – apdovanojimai už nuopelnus miestui ir Lietuvai

Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio proga ketvirtadienio popietę rotušėje vykusioje ceremonijoje už nuopelnus Kaunui ir Lietuvai, uolų ir sąžiningą darbą bei visuomeninę veiklą apdovanoti grupė kauniečių.

3-iojo laipsnio Santakos garbės ženklais apdovanoti Krepšinio mokyklos „Aisčiai“ trenerė Birutė Jankauskienė, Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai Nijolė Ona Lepeškaitė ir Dainius Svobonas, Lietuvos teatro ir kino aktorė Doloresa Kazragytė, bendrovės „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius, Kauno M. K. Čiurlionio draugijos narė, skulptorė, pedagogė Dalia Ona Palukaitienė, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno bendrijos pirmininkas Valentinas Jazerskas ir daktaras, kunigas Saulius Paulius Bytautas bei Kauno krepšinio mokyklos treneris Jurijus Fiodorovas.

Choreografui, baletmeisteriui Vytautui Buterlevičiui buvo įteiktas 2-ojo laipsnio Santakos garbės ženklas.

Kauno miesto burmistro Jono Vileišio žalvariniu medaliu už nuopelnus įtvirtinant Kauno miesto savivaldą, įgyvendinant pilietines iniciatyvas ir kuriant miesto įvaizdį, buvo apdovanoti Audra Liaudanskienė, Roma ir Simonas Galiniai, Dainius Babilas, Violeta Bakutienė, Regina Markevičienė, Dainuolė Kazlauskienė ir Ona Janutė Leonavičienė. Pasidabruotas J. Vileišio medalis įteiktas karo istorikui prof. dr. Valdui Rakučiui.

Kauno miesto simbolis - Tauriukas - įteiktas muzikologei Alinai Ramanauskienei, o Kauno miesto mero padėkos raštai - kauniečiams Rimai Kazėnienei ir Aleksandrui Rave. Trims kauniečiams įteikti „Gerumo kristalai“. Savivaldybės sudarytos Apdovanojimų tarybos sprendimu, šie apdovanojimai atiteko asociacijos „Padedu augti“ vadovei Ingai Laukytei-Budrienei, dirbančiai su neišnešiotų naujagimių šeimomis. Už nuolatines socialines akcijas laureate tapo ir Daiva Valančiūtė. Trečiasis geradaris - Viktoras Jarmolovas, išsaugojęs jaunos merginos gyvybę ir pagarsėjęs kitais kilniais poelgiais.

Ketvirtadienio vakarą iškilminga apdovanojimų ceremonija bei koncertas „Aš - dalis tavęs“ vyks ir „Žalgirio“ arenoje. Čia Kauno miesto Garbės piliečio vardas bus suteiktas Vytauto Didžiojo universiteto profesoriui Liudui Mažyliui, o kartu bus paskelbti penkių iškilių nominacijų laureatai.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse taip pat bus apdovanoti įvairiose srityse reikšmingais darbais ir pasiekimais pasižymėję kauniečiai.

„Giliai tikiu ir visuomet pabrėžiu, kad kiekvienas pasaulio miestas yra toks, kokie yra jo žmonės. Kaunas šiuo atžvilgiu yra nuostabus miestas, nes jo žmonės - darbštūs, pasitikintys savimi, pozityviai žiūrintys į gyvenimą ir dar, kas yra labai svarbu, visuomet pasirengę padėti tam, kam reikia pagalbos“, - prieš artėjančią apdovanojimų ceremoniją kalbėjo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Patikslinimas

Patikslinimas portretas
Santakos 2 laipsnio garbės ženklu buvo apdovanotas ir Sugiharos fondo "Diplomatai už gyvybę" valdybos pirmininkas Ramūnas Garbaravičius.

kauniete

kauniete portretas
reikia paklode pagerbti ir stumti nenustabsime kad isgirstume i kokias aukstas pareigas ikises juk vistik sugulove

Gerbėja

Gerbėja portretas
Nuoširdžiausi sveikinimai aktorei ir nuostabiai pedagogei Nijolei Lepeškaitei.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių