Kauniečiai susierzinę: neįmanoma išvažiuoti iš Eigulių kapinių

Kauno vairuotojai pastebėjo, jog pastačius automobilį ties Eigulių kapinėmis, į miesto centrą Jonavos gatve sugrįžti neįmanoma. Galima sukti tik Vilniaus kryptimi, nes ištisinės linijos neleidžia atlikti jokio kito manevro.

Nepatogus išvažiavimas

Vairuotojai pasidalijo pastebėjimais, jog pastačius automobilį Jonavos gatvėje, ties Eigulių kapinėmis, kyla problemų, mat tada galima važiuoti tik viena kryptimi. Norint sugrįžti link centro, tenka padaryti nemažą ratą.

"Lankydamas artimųjų kapus pastebėjau, kad eismas prie Eigulių kapinių yra labai nepatogus. Kapinių apačioje, ties Jonavos gatve, yra padaryta automobilių stovėjimo aikštelė. Jei čia palieki savo transporto priemonę, tada nėra kaip normaliai iš aikštelės išvažiuoti, nes eismo juosta veda tik link Vilniaus. Esi priverstas išvažiuoti į magistralinį kelią, nes nėra jokios galimybės apsisukti ir grįžti link centro arba bent jau persirikiuoti į antrą juostą ir važiuoti link Kleboniškio miško, nes pirmoje juostoje nubraižyta ištisinė juosta", – savo pastabomis pasidalijo kaunietis Jonas.

Jis tikino, kad bent jau ties pėsčiųjų perėja buvo galima palikti punktyrinę juostą, tada kai kurie automobiliai galėtų apsisukti, o dabar visiems priverstinai reikia važiuoti link Vilniaus arba vairuotojai turi ryžtis pažeisti Kelių eismo taisykles. Vyras tikino, kad ištisinė linija yra ir ties pagrindiniu išvažiavimu iš Eigulių kapinių, todėl iš jų taip pat nėra galimybės sukti į kairę ir reikia sukti didelį ratą tam, kad pasiektum miesto centrą ar sugrįžtum į tą pačią Jonavos gatvę.

Nuo Eigulių kapinių nėra galimybės persirikiuoti ir toliau važiuoti Jonavos gatve.

Viskas dėl saugumo

"Kauno diena" pasidomėjo, kodėl buvo nuspręsta Jonavos gatvėje, ties Eigulių kapinėmis, padaryti ypač ilgą ištisinę juostą bei ar nebus svarstoma leisti vairuotojams, nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, išsukti iš minėtų parkavimo vietų ir persirikiuoti į antrą eismo juostą.

Esi priverstas išvažiuoti į magistralinį kelią, nes nėra jokios galimybės apsisukti ir grįžti link centro.

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius teigė, jog tokia eismo schema minėtoje vietoje yra įrengta dėl vairuotojų saugumo. Anot specialisto, ištisinė linija, prasidedanti dar prieš kapines, leidžia lengviau sureguliuoti transporto srautus.

"Horizontalaus ženklinimo schema Jonavos gatvėje, pratęsiant ištisinę liniją, pakeista turint tikslą apsaugoti eismo dalyvius nuo avarinių situacijų ir padėti išvengti transporto spūsčių. Tokios problemos jau kurį laiką kamavo vairuotojus ties šiuo itin judriu transporto mazgu.

Neretai pasitaikydavo atvejų, kai vairuotojai, užuot stovėję ties sankryža bendroje automobilių kolonoje, bandydavo ją apvažiuoti pirma eismo juosta ir staiga sukdavo į antrąją ar net trečiąją. Tokie chaotiški manevrai ypač pavojingi rytinio ir vakarinio piko metu. Juolab kad ši Jonavos gatvės atkarpa yra viena pagrindinių transporto arterijų, vedančių link magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda", – aiškino M.Matusevičius.

Eismo schemos nekeis

Pasak Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo, kol kas neketinama Jonavos gatvėje perbraižyti esamų linijų, todėl ir toliau nebus galima nuo Eigulių kapinių iš karto grįžti centro kryptimi, o vairuotojai bus priversti sukti ilgus ratus.

"Šiuo atveju vairuotojams, išvažiuojantiems iš Eigulių kapinių stovėjimo aikštelės ir norintiems važiuoti miesto centro kryptimi, reikia vykti Islandijos plentu ir rinktis maršrutą, vedantį pro Šiaurės prospektą, Ašigalio arba S.Žukausko gatves. Toks kelias yra šiek tiek ilgesnis, tačiau tuo pačiu ir gerokai saugesnis", – kaip nuo Eigulių kapinių pasiekti Jonavos gatvę arba miesto centrą pažymėjo M.Matusevičius.


Šiame straipsnyje: Eigulių kapinėseismaseismo tvarkapiktinasi eismo tvarkaskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

klevas

klevas portretas
Norint iš Dainavos ar Kalniečių rajonų, kur gyvena pusė kauniečių, patekti į Eigulių kapus be nuosavo transporto ,reikia važiuoti į Kauno pilį ir sėsti į autobusą vežantį į Kleboniškį.Argi negalima paleisti autobuso nuo šių rajonų link Kleboniškio pro Eigulių kapus nors kelis kartus dienoje?

...

... portretas
"Papuolei į kapines, ir bezdėk ten tyliai, nėra ko zombiais iš ten veržtis"

Geriausias darbas namuose

Geriausias darbas namuose portretas
Man mokama daugiau nei 132 USD per valandą, dirbant namuose su 2 vaikais. Niekada nemaniau, kad galėsiu taai padaryti, bet mano geriausia draugė uždirba daugiau nei 22688 USD per mėnesį tai darydama ir ji įtikino mane pabandyti. Šiuo atžvilgiu potencialas yra begalinis. Štai ką aš darau ....>>>> w­w­w.T­­r­a­b­­a­­j­o­s­7.C­o­m
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių