Kauniečius ragina pranešti apie gatvėse po žiemos atsivėrusias duobes

 • Teksto dydis:

Pastaruoju metu pastebimai svyruojanti lauko temperatūra tapo nemenku iššūkiu gatvių dangai. Kelininkai, kaip ir kasmet, šylant orams po žiemos seka situaciją ir stengiasi operatyviai tvarkyti atsivėrusias duobes, informuoja Kauno miesto savivaldybė. Vis dėlto jie pripažįsta, kad išsyk sužiūrėti bei įvertinti 1,5 tūkst. gatvių būklės nepavyktų be pareigingų kauniečių. Būtent vairuotojai ar praeiviai savo pranešimais prisideda, kad žiemos padariniai Kauno mieste būtų likviduojami kur kas efektyviau.

„Puikus ir produktyvus bendradarbiavimas su miesto gyventojais padeda greitai ir be didesnių nuostolių išspręsti keliuose atsiradusias problemas. Tad ir toliau prašome miestiečių pranešti apie pastebėtas atsivėrusias duobes. Situaciją vertiname ypač rimtai. Jeigu atsivėrusių duobių rasime tose gatvėse, kurios buvo tvarkytos per pastaruosius kelerius metus, reikalausime darbus vykdžiusių rangovų atsakomybės teikiant garantinį remontą“, – tikino Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Kaip informuoja savivaldybė, skambučių dėl gatvėse atsiradusių avarinių kliūčių laukia visą parą budinti miesto dispečerinė (tel.  8 800 00111). Nuotraukas ir informaciją apie atsivėrusias duobes galima pateikti ir elektroniniu paštu: miesto.dispecerine@svara.lt arba miesto.tvarkymo.skyrius@kaunas.lt.

Pasak A. Pakalniškio, dėvintis keliui, jo dangoje atsiradę net ir mažiausi įtrūkimai vėliau gali virsti nemenka išdauža. Prie to ženkliai prisideda mūsiškės oro sąlygos, kai drėgmė prasiskverbia į asfalto dangą ir ten užšąla. Dėl to prastesnės būklės keliuose ir judresnėse gatvėse gali atsiverti pavojų eismui keliančios duobės.

„Tokias duobes geriausia tvarkyti sausuoju metų periodu, pasitelkiant karštą asfaltą. Visgi dabar, baigiant nutirpti sniegui ir kaupiantis vandeniui, tokios galimybės nėra. Todėl geriausia išeitis – imtis laikinųjų priemonių ir tvarkyti duobes šalto asfalto mišiniu“, – teigė „Kauno švaros“ atstovas Jonas Tumpa.

Kaip teigiama pranešime, paprastai kelininkų brigados problemas likviduoja dienos metu. Tačiau net ir naktį, sulaukę skambučio, dispečeriai stengiasi kuo greičiau pavojingas vietas pažymėti ir aptverti, kad gyventojai išvengtų netikėto savo turto apgadinimo bei finansinių nuostolių. Į visus gyventojų pranešimus operatyviai reaguoti pavesta bendrovės „Kauno švara“ specialistams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Neries krantinė

Neries krantinė portretas
Neries krantinė jau visai nusibaigė, duobės kas keli metrai. Reikia kapitalinio remonto.

PR guru

PR guru portretas
Vedėjau Aloyzai, o kaip pranešti apie Romainių gatvę? Dėti daug nuotraukų, ar nufilmuoti ir atsiųsti visą?

Anonimas

Anonimas portretas
Teko atostogauti Kroatijoje ir matyti tokį vaizdą -vazinėja gatvėmis nedidelis sunkvezimiukas ,kuriame yra reikalingos priemonės duobių remontui ,išlipa vienas vairuotojas uztaiso atsiradusia duobę ,apšluoja ir vaziuoja kitos ieškoti.Pas mus kaip yra ,kol nesugadina vairuotojai keliu automobilių ,kai pradeda rašinėti ,tada taisomos duobės.Gal perimkime tą smulkų kelių remontą ir patirtį iš kitų valstybių.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių