Kauniečiai jau pajuto galingos audros lyžtelėjimą, pikas – po pietų

  • Teksto dydis:

Šiandien Lietuvoje prognozuojamas galingas gamtos šėlsmas. Perspėjama, kad audra sieks aukščiausią pavojaus lygį. 

Rytą užuominą į tai jau pajuto ir dalis kauniečių. Miesto centre ir kai kuriose kitose vietose pylė lietus, buvo kaip reikiant įsismarkavęs vėjas.

Feisbuko grupėje „Orai ir klimatas Lietuvoje“ pranešama, kad audrą lydės smarkūs vėjai, stambi kruša ir galimi viesulai. „Pikas – apie 16–17 val., +- 3 val.“, – teigiama grupėje.

Pirmąją audros juostą su intensyviu lietumi ir perkūnija labiausiai pajuto šalies vakarinės/pietvakarinės dalies gyventojai.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad trečiadienio naktį didesnėje šalies dalyje, ypač Vakarų Lietuvoje, galėjo lyti, kai kur smarkiai, su perkūnija. Vietomis siautė škvalas 15–20 m/s.

Šiandien dieną numatomas protarpiais lietus, vietomis smarkus. Daug kur perkūnija. Pietų, Rytų ir Vidurio Lietuvoje vietomis kruša, škvalas 15–20 m/s, kai kur 21–26 m/s. Vėjas pietryčių, pietų, pereinantis į vakarų, šiaurės vakarų, 7–12 m/s.

Temperatūra 21–26, šiaurės vakariniuose rajonuose 17–20, pietrytiniame šalies pakraštyje 27–30 laipsnių šilumos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vilkad

Vilkad portretas
Kreiptis pas gydytoją.nes perdozavimo.

Buuu

Buuu portretas
Durnelių gadinimas. Čia tokia metodika

jooo

jooo portretas
Kadagi pagaliau lis, reikia lietaus, zadejot tai duokit
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių