Kauniečiai įvertino avarinės tarnybos darbą: pokyčiai – akivaizdūs

  • Teksto dydis:

Gyventojų pasitenkinimas „Mano BŪSTO“ avarinės tarnybos paslaugomis Kaune per metus išaugo 44 proc. Tą atskleidė kasdien vykdoma įmonės klientų apklausa. Koks kokybinis lūžis įvyko, kad kauniečiai taip aukštai vertina greitąja pagalba vadinamos tarnybos darbą?

Per pastaruosius vienus metus „Mano BŪSTO“ avarinė tarnyba gelbėti savo klientų turtą Kaune vyko 4,5 tūkst. kartų, arba kiek daugiau nei dvylika kartų per parą. Net ir esant sudėtingoms sąlygoms, bendrovės „specialiosios pajėgos“ įrodė savo meistriškumą – kiekvieną avariją likvidavo vidutiniškai vos per 46 minutes.

Pokyčiai pasiteisino

Bendrovės Kauno regiono vadovas Valentinas Jerošenko neslėpė džiugesio, kad klientai vertina vykdomus pokyčius ir patys įsitikina, kad avarijos jų namuose dabar šalinamos greičiau ir kokybiškiau. Be to, gyventojai pastebi ir augančią įmonės darbuotojų kultūrą, kuriai pastaruoju metu skiriama itin daug dėmesio.

„Čia, kaip ir bet kurios nelaimės atveju, kiekvienas nori, kad, įvykus avarijai, viskas būtų sutvarkyta kuo skubiau ir geriau. Puikiai suprantame, kad gelbėjant mūsų klientų turtą svarbi kiekviena minutė, todėl patobulinome veiklos procesus, investavome į inovatyvius sprendimus ir šiandien turime rezultatą, kurį pirmiausia teigiamai vertina mūsų klientai. Bendraudami su gyventojais taip pat pastebime, kad kauniečiai daug geriau vertina ir augančią avarinės tarnybos darbuotojų kultūrą, kuriai pastaruoju metu skiriame itin daug dėmesio“, – sakė V. Jerošenko ir priduria, kad pastangos keistis ir tobulėti nenuėjo veltui.

Dėmesys klientų poreikiams

Detalizuodamas, kas labiausiai padėjo teikti bene kokybiškiausias avarinės tarnybos paslaugas miesto daugiabučių gyventojams, „Mano BŪSTO“ Kauno regiono vadovas išskyrė kelis esminius dalykus. Tai – laiku klientams teikiamas grįžtamasis ryšis, įsitikinant, kad visi darbai atlikti, pakartotiniai skambučiai daliai gyventojų klausiant, ar viskas gerai, ar avarinės darbuotojai buvo mandagūs, paslaugūs, ar klientai neturi pastabų.

„Grįžtamasis ryšis svarbus ne tik mūsų klientams, bet ir visai mūsų komandai, nes tai leidžia dar geriau valdyti vidinius procesus, išvengti klaidų ir mažinti pasikartojančias problemas. Svarbu ir tai, kad kartu su avarinės tarnybos ir kitų sričių specialistais mūsų aptarnaujamuose daugiabučiuose atliekame papildomų darbų, kurie sumažina avarijų tikimybę“, – akcentavo V. Jerošenko.

„Mano BŪSTO“ nuotr.

Visokeriopa pagalba

Pašnekovo teigimu, avarijų tipai Kauno daugiabučiuose, lyginant su kitais miestais, faktiškai nesiskiria. Kaip ir kitur, šiltuoju metų laiku laikinojoje sostinėje dominuoja avarijos buitinių nuotekų tinkluose, šalto ir karšto vandens tiekimo ir elektros sistemų gedimai. Tai trys pagrindinės avarijų rūšys, dėl kurių į „Mano BŪSTĄ“ kreipiasi klientai. Tiesa, tarnybos atstovai reaguoja ir į kitokius žmonių prašymus padėti.

„Be įprastų, kasdienių gelbėjimo operacijų, mūsų vyrams tenka vaduoti ir rūsiuose ar medžiuose įstrigusius kačiukus, gelbėti sužeistus gandrus, traukti buto raktus iš lifto šachtų ar kitaip padėti patekusiems į bėdą. Visada stengiamės parodyti žmogiškumą, net jei tai neįeina į mūsų tiesiogines pareigas“, – sakė V. Jerošenko.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių