Kaune – naujas akcentas, įamžinantis V. Staniulio darbus

 • Teksto dydis:

Kaunas daugiau nei penkerius metus pildosi miestą puošiančiais ir istoriją pasakojančiais akcentais. Šiandien atidengtas dar vienas – įamžinantis Kauno ir Lietuvos kultūrinės veiklos puoselėtojo Vidmanto Staniulio darbus.

Ši iškili asmenybė savo laiką ir energiją paskyrė senų lietuviškų knygų kolekcionavimui, leidimui bei visuomenės švietimui. Jo dėka atidarytas ir vienintelis mieste antikvarinis knygynas, tapęs namais ne tik daugeliui retų leidinių, bet ir vieta ugdančia lankytojų smalsumą.

„Čia savo kūrybines idėjas siūlo kauniečiai ir visos Lietuvos menininkai. O dabar turime dar vieną akcentą, kurio iniciatorius – pats mūsų šalies Prezidentas. Šiandien atidengiame svarbų simbolį. Jis primins apie Kauno ir Lietuvos kultūrinės veiklos puoselėtojo V. Staniulio veiklą, – sakė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis. – Simboliška, kad gražus bibliografo veiklos įprasminimas dienos šviesą išvydo būtent dabar, Kaunui pelnius Europos kultūros sostinės titulą. V. Staniulio darbai, meilė mūsų miestui buvo ir išliks svarbiu indėliu į Kauno kultūrinį augimą. Tegul visa tai nepasimiršta ir tampa įkvėpimo šaltiniu visiems kauniečiams!“NAUJAUSI KOMENTARAI

Teko pabendrauti.

Teko pabendrauti. portretas
Jo profesionalumo neginčiju.Iš kitos pusės,jo verslo ypatumų,tai sukčius,aferistas,spekuliantas.Toks ir iškylumas,viską lėmė"navaras".

Keistoka

Keistoka portretas
aisku grazu priminti zmonems apie knygu skaityma, bet nelabai aisku kodel cia ta lenta? Gal geriau jau butu prie senojo-dar veikiancio Laisves alejos knygyno? Sunkiai isivaizduoju apie knygas, ju skaityma, pokalbius siame antikvariate. Cia kalba sukdavosi apie kainas. Deja.

Nesupratau

Nesupratau portretas
Uuuu.Uch. Galimai ne tas. Galimai kitas tokiais pat asmenvardžiai. Galimai, bet...koks čia paradoksų atvejis. Knygos retesnio leidimo ir senesnės elementariai iš uždarų ir neliečiama fondų, kas yra valstybės nuosavybė išimtines teise, o vadinasi ir visos LR bendruomenės nuosavybė, valstybės BVP dalis, netikėtai iš saugyklos jau po JEP Adamkaus kadencijos pirmosios imtos intensyviai pardavinėti privačiai. Tarnybos netekęs ....iulis susitikęs reputaciją su apyjaune Pasija buvo traukiamas iš skurdo tiesiog įkišti jam purviną valstybės nuosavybės grobstymo versliuką knygų šmugrluavimo forma. Galimai. Galimai palaiminimas valstybės turto grobstymai buvo duotas iš gailesčio kad eksperimentinis patarnautojas nekompromituotų įvaizdžio šliaužiodamas apiplyšęs ir be darbo...Galimai. bet faktas tas ...vaikai jo visi out of the normal level...Galimai. kokia padugnių kultūra .žemiausia kasta pristatoma kaip verta lyg ir pritariamų žodžių...Staniuluenė tokia ridenosi. Godi puolus žemai.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių