Kaune – dar daugiau atsivėsinimo vietų: nuo šiol dulksna praeivius džiugins ir Senamiestyje

  • Teksto dydis:

Dulksnos fontanas Kauno centre ypač pasiteisino ir jį pamėgo praeiviai. Nuo šiol taip atsigaivinti bus galima ne tik Laisvės alėjoje, bet ir Senamiestyje.

Laisvės alėjoje dulksnos fontanas išbandytas dar pernai. Šiemet bendrovė „Kauno vandenys“ vėl pakvietė karštomis vasaros dienomis atsigaivinti dulksna trykštančiu vandeniu. Iš tiesų tiek kauniečiai, tiek miesto svečiai teigiamai atsiliepė apie šią pramogą, todėl nuspręsta įrengti dar vieną atsigaivinimo stotelę.

„Dar daugiau atsivėsinimo vietų mieste – nuo šiandien vandens dulksnos stotelę rasite ne tik Laisvės alėjoje, bet ir Vilniaus gatvėje! Sistemą jau išbandė praeiviai – viskas veikia puikiai!“ – informavo Kauno miesto savivaldybė.

Miesto atstovai priminė, kad gaiviu vandeniu galima atsigaivinti ir kitose miesto vietose. Lauko vandens stotelės ar geriamojo vandens fontanėliai įrengti Aukštaičių gatvėje (prie „Kauno vandenų“), Rotušės aikštėje, prie Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelės (Jonavos ir Šv. Gertrūdos gatvių sankirtoje), Kalniečių, Draugystės parkuose bei Studentų skvere.

Geriamojo vandens stotelėse gertuves vandeniu gali prisipildyti ne tik praeiviai, tačiau atsigaivinti gali ir mylimi keturkojai. Vandens gertuvės įrengtos skirtinguose aukščiuose, todėl šeimininkams patogu vandeniu pavaišinti ir šunis.


Šiame straipsnyje: dulksnaKauno senamiestis

NAUJAUSI KOMENTARAI

senas kavenskas

senas  kavenskas portretas
ir niekas nepaminėjo ,, šlapių marškinėlių'' šou ... :)

Jo,idiotai užgulė

Jo,idiotai užgulė portretas
klaviatūras.Kai kuriems tai vienintelė vieta reikštis negavus spyrio subinėn.

šlykštūnai

šlykštūnai portretas
Nebrendylos mažvaikiai tesugeba tik apie antrus galus postringauti ir mano, kad tai kam nors įdomu. Prastas lygus, žemiau jau niekur. Beje, bėkit pasižiūrėti į veidrodį, šlykštūnai!
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių