Gyventojai nesulaukia remonto: ar ne gėda prezidento vardu pavadinti tokios prastos būklės gatvę?

A. Stulginskio gatvės gyventojai jau nemažai metų laukia, kada čia atvyks kelininkai, nes gatvėje žiojėja duobės. Be to, čia nuolat vyksta intensyvus eismas, bet nėra net šaligatvių.

Vilijampolėje esančios buvusio Lietuvos prezidento vardu pavadinta A. Stulginskio gatvė ne vienus metus laukia remonto. Vietiniai gyventojai „Kauno dienai“ skundėsi, kad ne kartą kreipėsi į seniūniją, tačiau išgirsdavo tik pažadus.

„Įdomu, ar ne gėda prezidento vardu pavadinti tokios prastos būklės gatvę? Asfaltas kai kur seniai ištrupėjęs – vien duobės, nėra ir lietaus surinkimo tinklų, todėl nuolat telkšo balos.

Nežinia, kiek kartų jau seniūnijos prašiau gatvę remontuoti, bet pinigų niekaip nėra, nors ši gatvė tikrai prastos būklės. Dar prieš kokius penkerius metus buvau seniūnijoje, žadėjo, kad tvarkys, bet kelininkai čia taip niekaip ir neužsuka“, – dienraščiui skundėsi vietos gyventojas  Rimantas.

Įdomu, ar ne gėda prezidento vardu pavadinti tokios prastos būklės gatvę?

Vyras atkreipė dėmesį, kad šioje gatvėje nėra net šaligatvių, todėl pėstieji turi nuolat žvilgčioti per petį ir stebėti automobilių eismą. „Juk ir vaikai į mokyklas eina, bet jokio saugumo nėra. Čia vien duobės ir purvini kelkraščiai, kuriais klampoja žmonės“, – situaciją apibūdino kaunietis.

Vietos gyventojai tikino, kad duobės – viena problema, tačiau situaciją minėtoje Vilijampolės gatvėje sunkina ypač intensyvus automobilių eismas. Piko metu čia būna tarsi mažoji autostrada.

„A. Stulginskio gatve automobiliai važiuoja tarsi tranzitu. Vairuotojams patogu šia gatve važiuoti iš Varnių gatvės į Raudondvario plentą. Piko metu čia vyksta nenutrūkstamas eismas – tuomet pėstiesiems tampa dar pavojingiau. Be to, didelis transporto srautas dar didina duobes, bet gatvės vis tiek netvarko“, – kalbėjo Rimantas.

Vyras teigė, kad daugiausia automobilių A. Stulginskio gatve važiuoja piko metu. Ryte būna pirmoji piko banga, o apie 14 val., pasak vietinio gyventojo, prasideda antroji intensyvaus eismo banga.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Prioritetų sąrašas

Kauno miesto taryba yra patvirtinusi prioritetinių gatvių tvarkymo sąrašą, pagal kurį jos bus tvarkomos 2022–2025 m. Specialistai į šį sąrašą jau įtraukė ir A. Stulginskio gatvę, tačiau kada prasidės realūs darbai, dar neaišku. Greičiausiai dar bent metus gyventojams teks vargti dėl duobėtos gatvės.

„Visos miesto gatvės reitinguojamos, vadovaujantis vertinimo kriterijais, sudaromas remontuojamų gatvių sąrašas. A. Stulginskio gatvė, pagal patvirtintą remontuojamų gatvių sąrašą, yra 64 vietoje. Per metus  suremontuojama apie 30 gatvių iš šio sąrašo.

Tikimės, kad A. Stulginskio gatvės kapitalinis remontas ar rekonstrukcija vyks 2024–2025 m. Kol kas čia remontuojamos pavienės, avarinės duobės“, – dienraščiui komentavo Kauno savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Specialistas pridūrė, kad šioje gatvėje, prieš pradedant vykdyti kapitalinį remontą, būtina įrengti paviršinio vandens surinkimo tinklus, tačiau kol kas taip pat dar nėra tiksliai žinoma, kada bus atlikti šie darbai, todėl gyventojams kelininkų teks kurį laiką palaukti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Regina

Regina portretas
Griniaus g. Jau 5 metai nei šluota, nei medžiai ir krūmai negenėti. O prie Varnių g.40 namo ir praeito amžiaus suolelių liekanos tebetrūnyja. .. Kartu su turgelio prekeiviais.

Teisuolis

Teisuolis portretas
Vis Koncervatoriu aštrus liezuvavimai,, pedofilu klanas,,

Vytai,

Vytai, portretas
tik parodai koks durnelis su makaronais ant ausų esi. Rabačius - socdemas ir puikus Matijošaičio prietelius, dirbo jam valdant. Tas pats Rabačius statė auksinį WC, tą patvirtino teisėsauga, bet korumpuotojų užsakyti straipsniai visur prikabindavo Kupčinską. Kai Kupčinskas buvo meru, jis nebuvo daugumoje, kartu valdė ir socdemai, paxoidai, liberalai.
VISI KOMENTARAI 33

Galerijos

Daugiau straipsnių