Dėmesio, kauniečiai: šią savaitę skiepų autobusas jūsų lauks 10 stotelių

 • Teksto dydis:

Siekiant, kad prasidėjus naujiems mokslo metams į auditorijas kuo daugiau studentų grįžtų saugiai, mobilių vakcinavimo centrų pajėgos pradėjo bendradarbiavimą su Kauno aukštosiomis mokyklomis. Taigi, nuo šiol „vakcibusų“ maršrutai papildyti vis kitomis akademinių lokacijų stotelėmis. Skiepytis kviečiami ir į mokyklas sugrįžtantys 12–16 amžiaus bei vyresni paaugliai. 

Rugpjūčio 30–rugsėjo 5 dienomis gyventojai bus skiepijami „Vaxzevria“, „Comirnaty“ bei „Janssen“ (kiekis ribotas) vakcinų dozėmis.

Artimiausi maršrutai:

rugpjūčio 30 d. nuo 15 iki 19 val. P. Lukšio g. 60, prekybos centro „Iki“ stovėjimo aikštelė;

rugpjūčio 30 d. nuo 13 iki 17 val. Studentų g. 56, KTU miestelis;

rugpjūčio 31  d. nuo 11 iki 18 val. Laisvės al., prieš Muzikinį sodelį;

rugsėjo 1 d. nuo 11 iki 19 val. prekybos centras „Akropolis“;

rugsėjo 1 d. nuo 11 iki 19 val. prekybos ir pramogų centras „Mega“;

Rugsėjo 2 d. nuo 15 iki 19 val. Juozapavičiau pr. 11, prekybos centro „Rimi“ stovėjimo aikštelė;

rugsėjo 2 d. nuo 9 iki 16 val. prekybos miestelis „Urmas“;

rugsėjo 3 d. nuo 11  iki 19 val. prekybos ir pramogų centras „Mega“;

rugsėjo 4  d. nuo 9 iki 16 val. prekybos miestelis  „Urmas“;

rugsėjo 5 d. nuo 9 iki 13 val. Rotušės a.

Į „vakcibusus“ atvykstantys miestiečiai ir užsieniečiai su savimi turi turėti asmens tapatybės kortelę. Registruotis iš anksto nereikia. Karštomis dienomis su savimi rekomenduojama atsinešti buteliuką vandens, o lietingomis – nepamirškite skėčių.

Nepilnamečiai, 12–16 amžiaus vaikai ir paaugliai, į vakcinavimo centrą turi atvykti su tėvais ar globėjais. Jie gali pasiskiepyti „Spikevax“ („Moderna“) ir „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) vakcinomis.

Kauno miesto savivaldybė dalijasi sveikatos bei švietimo sričių specialistų mintimis apie tai, kodėl svarbu naujus mokslo metus pasitikti turint susiformavusį imunitetą:

Skiepų autobusas į miesto įmones vyksta reguliariai – pirmadieniais, antradieniais ir penktadieniais. Darbovietėse organizuoti vakcinavimą norintys verslai gali kreiptis elektroniniu paštu noriuskiepo@kaunas.lt, nurodant skiepytis pageidaujančių darbuotojų skaičių, įmonės pavadinimą bei lokaciją.

Turėdami šią informaciją, Kauno miesto poliklinikos medikai ir vakcinavimo maršrutus koordinuojantys savivaldybės specialistai susisieks su atsakingais įmonių atstovais dėl detalių – darbuotojų pageidaujamų vakcinų, patogaus apsilankymo laiko ir datos, padalinių skaičiaus ir kitų klausimų.

Savivaldybė primena, kad jums tinkamu laiku galite apsilankyti ir vakcinavimo centre esančiame Ledo rūmuose. Pirmadieniais–penktadieniais nuo 8 iki 15 val. priimami visi gyventojai su išankstine registracija, o nuo 15 val. skiepijami visi asmenys tiek su išankstine registracija, tiek ir be jos. Registruotis galite čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ona

Ona portretas
kad ir kaip stengiates, visu nesucipuosit, dar nenusibodo tas gasdinimas, matyt gerai moka sorosiniai

Skoda

Skoda portretas
Isikisk ta skiepa sau i uzpakali
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių