Regionams skundžiantis dėl specialistų, ministrė akcentuoja valstybės tarnybos pertvarką

 • Teksto dydis:

Kauno regionų savivaldybių atstovams pabrėžiant kvalifikuotų, motyvuotų darbuotojų ir vadovų pritraukimo problemas, Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė akcentuoja valstybės tarnybos pertvarkos svarbą, nurodoma penktadienį išplatintame ministerijos (VRM) pranešime.

Pasak jos, pertvarka bus sprendžiamos jau įsisenėjusios viešojo sektoriaus patrauklumo ir konkurencingumo problemos.

Darbo vizito Raseiniuose metu ministrė su Kauno regiono merais aptarė savivaldybių plėtros prioritetus, civilinės saugos stiprinimą, ugniagesių gelbėtojų ir policijos pajėgų darbo sąlygų gerinimą.

„Visi ministerijos įgyvendinami pokyčiai – civilinės saugos ir viešojo saugumo, regionų plėtros, viešojo valdymo srityse – yra nukreipti į žmonių gaunamų paslaugų, gyvenimo kokybės gerinimą ir saugumo užtikrinimą“, – pranešime sakė A. Bilotaitė.

„Regionams reikalingas ypatingas dėmesys – čia daug netolygumų tarp savivaldybių, dažnai mažesnis užimtumas ar sunkiau prieinamos viešosios paslaugos, tad būtina racionaliai ir tikslingai įgyvendinti plėtros projektus, siekiant konkrečios naudos vietos gyventojams“, – pridūrė ji.

A. Bilotaitė Raseinių rajono policijos bei ugniagesių atstovams pristatė VRM parengtą civilinės saugos stiprinimo koncepcija, įgyvendinamas Policijos departamento ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pertvarkas.

Jos, pasak ministrės, taip pat prisidės prie saugesnio gyvenimo regionuose, greitesnio reagavimo į incidentus.

„Pilotinis projektas pasiteisino ir leido užtikrinti efektyvesnį pajėgų valdymą ir didesnį pareigūnų mobilumą. Policija ir toliau eis optimizacijos keliu, nes struktūrinių padalinių apjungimas leidžia sutaupyti lėšų ir jas nukreipti į reikiamas viešojo saugumo paslaugas“, – sakė ji.

Anot VRM, A. Bilotaitė Raseiniuose priedangai tinkamo pastato ženklu paženklino prezidento Jono Žemaičio gimnaziją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ašarą nubraukiau \\\\\.../////

Ašarą nubraukiau \\\\\...///// portretas
"ministrė".Baisu pagalvoti,kaip ji po metų atrodys,jau ne milijonas,o visa Lietuva išsilakstys.Meluoti ir vogti tai be galo sunkus,kenksmingas darbas.

Anonimas

Anonimas portretas
Pertvarka ant pertvarkos, o tvarkos kaip nebuvo taip ir nėra.Durneliai valdo Lietuvą, patys nieko nesuvokdami ką ir kodėl daro. Aferistų gauja su PIŠU amsinčiu apie nieką.

D.

D. portretas
Ar ponia/panelė ministrė žino žodžio "priedanga" prasmes ? Jų tarsi ir ne viena būtų... Įdomu, ką tom savo "priedangom" dengia jinai ir visa valdžia ?
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių