Atnaujintoje „Iki“ Kalniečiuose – itin gausus vietoje keptų tortų ir pyragų pasirinkimas

  • Teksto dydis:

Aktyviai rekonstrukcijos ir plėtros planus įgyvendinantis prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį atidarė atnaujintą parduotuvę Kaune, Kalniečiuose, adresu P. Lukšio g. 60. Pirkėjai čia ras itin platų vietoje esančioje kepykloje paruoštų tortų, pyragų ir konditerijos gaminių asortimentą. Prekybos tinklo investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekė 1,6 mln. Eur.

„Norime būti arti savo pirkėjų ir suteikti jiems kuo geresnę apsipirkimo patirtį, todėl nuolat atnaujiname parduotuves. Daug dėmesio skiriame asortimento formavimui, kad gyventojai turėtų gausų visų kategorijų prekių ir produktų pasirinkimą. Šioje parduotuvėje veikia ir konditerijos kepykla, todėl čia pirkėjams siūlomas itin gausus šviežiausių konditerijos gaminių asortimentas, iš kurio mėgstamą desertą išsirinks tiek saldesnių, tiek gaivesnių skonių mėgėjai“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje parduotuvėje yra dideli šviežių vaisių ir daržovių, karštų mėsos gaminių, žuvies ant ledo skyriai. Šviežumą vertinantiems pirkėjams siūlomi ne tik parduotuvėje esančioje kepykloje iškepti švieži produktai, bet ir bent 3 kartus per dieną kepama duona ir bandelės.

1 528 kv. m prekybinio ploto parduotuvė rekonstruota pagal naujausią prekybos tinklo statybos standarto koncepciją, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą ir viską, kas pagerina pirkėjų patirtį. Greito ir saugaus apsipirkimo siekiančių gyventojų patogumui čia įrengtos 9 savitarnos kasos, taip pat veiks ir 5 įprastos kasos.

Lankytojams parduotuvė Kalniečiuose bus atvira kasdien nuo 7.30 iki 22 val.

Nuolat į parduotuvių atnaujinimą ir plėtrą aktyviai investuojantis prekybos tinklas „Iki“ šiais metais atidarė 2 visiškai naujas parduotuves Kaune ir Ringauduose. Dar 12 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek šalies regionuose, o 2 iš jų – „Iki Express“ Klaipėdoje ir Vilniuje – atnaujintos pagal naują formatą.

Prekybos tinklas nuolat ieško pirkėjams patogiausių sprendimų ir plečia savitarnos kasų įrengimą. Per šiuos metus į savitarnos kasų plėtrą planuojama investuoti apie 3 mln. Eur. Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

KKiK

KKiK portretas
Nusiperki Iki tortą pagal išvaizdą tikėdamasis storo sluoksnio maskarponės putėsio. Prapjauni - o viduje sauso biskvito piramidė užmaskuota plonu kremo sluoksniu.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai shvari parduotuve ,geroje vietoveje

Anonimas

Anonimas portretas
Aiskiai parashyta:"IKI parduotuve Kalnieciu rajone.
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių