Paaiškėjo antrojo Seimo rinkimų turo rezultatai: kas laimėjo Kaune?

Tiesos akimirka jau sparčiai artėja. Nuo 20 val. uždarius apylinkes ir praėjus skaičiuoti rinkimų rezultatus, aiškėja ir už kurias politines jėgas kauniečiai atidavė savo balsą. Apie vidurnaktį paaiškėjo ir pirmieji laimėtojai bei pralaimėtojai. Prieš pirmą val. nakties buvo suskaičiuoti visi Kauno rinkėjų balsai ir politikai, kurie atstovaus Seime.

Kalniečių apygardoje rezultatai paaiškėjo tik prieš 1 val. nakties. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad į Seimą keliauja Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas (TS-LKD) Arvydas Anušauskas. Jis surinko 56,36 proc. balsų. Jam ant kulnų lipa jo varžovė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LŽVS) atstovė Aušra Papirtienė, surinkusi 43,64 proc. balsų.

Šilainių apygardoje laimėjo konservatorių atstovė Jurgita Šiugždinienė. Jai rinkėjai patikėjo 57,19 proc. balsų. LVŽS kandatė Ligita Valalytė surinko 42,81 proc. balsų.

Savanorių apygardoje laimėjo Laisvės partijos kandidatas Marius Matijošaitis, turintis 51,13 proc. balsų. Jo konkurentas TS-LKD atstovas Paulius Lukševičius surinkęs 48,87 proc. balsų. Šioje apygardoje balsų skirtumas už kandidatus yra mažiausias, tad kiekvienos apylinkės, kiekvieno rinkėjo balsas buvo ypač svarbus. Analizuojant rinkėjų balsus nuo dalyvavusių rinkėjų, o ne nuo galiojančių biuletenių, skirtumas tarp varžovų būtų buvęs dar mažesnis - 45,51 ir 43,51 proc. balsų.

Petrašiūnų-Gričiupio apygardoje nugalėjo konservatorius Kazys Starkevičius, turintis 58,24 proc. balsų. Nuo jo atsiliko ir antroje vietoje liko LVŽS narys Gediminas Vasiliauskas, kol kas surinkęs 41,76 proc. balsų. 

Panemunės apygardoje kauniečių simpatijos nulinko prie TS-LKD atstovės Gintarės Skaistės, kuri surinko 60,97 proc. balsų. LVŽS kandidatas Aurelijus Veryga šioje apygardoje liko antras, surinkęs 39,03 proc. balsų.

Aleksoto-Vilijampolės apygardos balsai buvo suskaičiuoti paskutiniai. Rezultatai patvirtino, kad į Seimą siunčiamas dar vienas konservatorius. TS-LKD narys Vytautas Juozapaitis surinko 56,84 proc. balsų ir gerokai atsiplėšė nuo varžovės. LVŽS atstovė Karolina Žekaitė po galutinio balsų skaičiavimo gavo 43,16 proc. balsų.

Centro-Žaliakalnio apygardoje suskaičiavus visų apylinių balsus, TS-LKD partijos lyderis Gabrielius Landsbergis surinko 61,34 proc. balsų.  LVŽS narė Audronė Jankuvienė gerokai atsiliko ir pralaimėjo rinkimus surinkusi 38,66 proc. balsų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Rasa

Rasa portretas
Išlys greitai per gerkles tie rezultatai.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
K.D.,kodėl blokuojamas komentarų vertinimas.

Patarimas Kremliaus šunaujai

Patarimas Kremliaus šunaujai portretas
Kam be reikalo parintis? Geriau paspaudykit žalią vištos walmorą ir jums sapnuosis rožiniai sapnai.
VISI KOMENTARAI 57
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių