Adomo Mitkaus mokykla ir Garliavos bendruomenė turės modernų stadioną

Pirmadienį Garliavoje numatoma pradėti Adomo Mitkaus mokyklos stadiono įrengimo darbus. Pilnų matmenų futbolo stadionas statomas kartu su Lietuvos futbolo federacija ir tarnaus visai bendruomenei. Projektą planuojama įgyvendinti ne ilgiau kaip per 7 mėnesius.

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Šarūno Šukevičiaus teigimu, bendruomenės ir kitose rajono vietovėse galės džiaugtis atgimstančiais sporto aikštynais bei kitomis viešosiomis erdvėmis. Vyksta Karmėlavos B. Buračo, Babtų, Raudondvario, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijų sporto infrastruktūros atnaujinimo projektavimo darbai.

Daug dėmesio numatoma skirti vaikų darželių plėtrai. „Bendradarbiaujant su verslu, bus statomi vaikų darželiai Domeikavoje, Ringauduose, Jonučiuose, kitose vietose“, – vardijo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris.

Savivaldybės užsakymu yra parengtas Lapių lopšelio-darželio modernizavimo projektas. Rengiamas Zapyškio pagrindinės mokyklos pastato, kuriame įsikūręs lopšelis-darželis, modernizavimo techninis projektas.

Anot savivaldybės Ekonomikos skyriaus vedėjo pavaduotojos investicijoms Dovilės Bartašiūnaitės, keletą svarbių projektų numatoma įgyvendinti viešojo ir privataus sektorių partnerystės (PPP) būdu.

Vyksta viešųjų pirkimų procedūros ir privataus partnerio atranka Mastaičių baseinui atnaujinti, šalia esančiame sklype numatyta pastatyti pradinę mokyklą ir darželį. Tokiu būdu bus statomas ir Zapyškio pagrindinės mokyklos priestatas, rekonstruojama Kačerginės mokykla.

Savivaldybės pranešime teigiama, kad jau baigiamas Zapyškio senojo miestelio teritorijos atgaivinimo ir pritaikymo bendruomenės poreikiams projektas: įrenginėjami suoliukai, stendai, įvažiavimai neįgaliesiems, tvarkomas grindinys.

O įgyvendinus kitą projektą, neabejotina, jog pagerės apšvietimas visose Kauno rajono seniūnijose. Su Centrine projektų valdymo agentūra jau derinami viešųjų pirkimų dokumentai. Šiam projektui planuojama pritraukti apie 8 mln. eurų ES lėšų.NAUJAUSI KOMENTARAI

L.a.

L.a. portretas
Kai reikia dviračio tako, šaligatvių Mastaičiuose ir tolyn lukšos gatve, tai ne -stadionas... Nu pypiec

Užpelkiui

Užpelkiui portretas
Geriau paklausk mokinių ir jaunimo,ar reikalingas stadionas Garliavoje.Ir futbolą žaidžiančių Garliavoje yra.Rudenį, kai bus atidarymas pamatysite kie jų daug.Na,o darželius ir mokyklas rajonas visą laiką statė.Garliava yra tam pavyzdys.Ko gero būsi kaunietis.

Užpelkis

Užpelkis portretas
O kaip sujudo rajonas, kada V. Matijošaitis pagrasino prijungti prie miesto. Ir darželiai statomi ir kas tik nori. Dėl stadiono, tai vargu ar jame kas žais. Stadionas tai pirmiausia pinigų įdisavinimo būdas. O kas tolisu ? Kur futbolo komanda Garliavoje ? Vaikams treniruotis reikia maniežų, nes atvirame ore geriausiu atveju 5,5 mėn. gali žaisti. Tie stadionai tai beveik analogas trinkelių klojimui ištuštėjusioje Lietuvos provincijoje. Jokios naudos, tik pinigų įsisavinimas ir darbas žmonėms tam kartui.
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių