Visos dovanos – po vienu stogu „Didžiojoje kalėdinėje Kauno mugėje“

  • Teksto dydis:

Gruodžio 9–10 dienomis „Žalgirio“ arena taps kalėdiniu miesteliu po vienu stogu. Arenoje susiburs kone 150 skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų.

Pasak organizatorių, mugės metu Kauno miesto gyventojai bei miesto svečiai, užsukę į „Žalgirio“ areną, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

„Šventinę atmosferą kurs kone 150 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu“, – teigė Andrius Kazlauskas, renginį organizuojančios bedrovės direktorius.

Partnerio nuotr.

Anot jo, didžioji dalis kalėdinės mugės Kaune dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jų kokybe.

Partnerio nuotr.

Lankytojus pasitiks ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame – natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat – rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

Partnerio nuotr.

Tuo tarpu kalėdinės mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

Partnerio nuotr.

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ vyks gruodžio 9–10 dienomis, „Žalgirio“ arenos 0 ir 1 aukšto foje.

Darbo laikas:

Gruodžio 9 d. 10–15.30 val.

Gruodžio 10 d. 10–14 val.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Partnerio nuotr.

Sekite naujienas feisbuke – https://fb.me/e/2GZPLgrMQ.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rimantas

Rimantas portretas
Šiaip - kalėdinė mugė turi būti lauke, prie eglutės, nameliai , suvenyrai, valgiai, muzika, nuotaika... O gal čia ne krikščioniškos kalėdos, o ,,belekas"...

yja

yja portretas
o darbo laikas tai iš vis absurdiškas kažkoks, negi negalėjo bent iki 17-18 val padirbėt. Po to verkia kad prekyba menka. O kas ten gali lėkt su aušra ir stumdytis minioje dėl niekučių apžiūrėjimo

mugės

mugės portretas
dzin.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių