Šokių trenerė I. Bačėnė: moki vaikščioti – gali ir šokti!

Sekmadienio vakarą Dainavos Draugystės parke skambėjo neįprastai smagi bei energinga šokių muzika.  Norinčius judriai praleisti laiką „Fluxus Labas“ kvietė Kauno gyventojus dalyvauti nemokamoje „Solo Latino“ šokių pamokoje, mat Draugystės pamokytis šokt niekad nėra vėlu.

Vienas po kito šokių entuziastai rinkosi į parko aikštę, kurios viduryje yra Broniaus Zalensko skulptūra „Švelnumas“. Netrukus aikštėje pasirodė ir renginio vedėja Inga Bačėnė – „Solo Latino“ šokių trenerė, užsiimanti šokiais jau 17 metų.

„Pramoginiai šokiai dažniausiai būna šokami porose, o „Solo Latino“ būtent šokama po vieną. Dar skiriasi nuo linijinių šokių tuo, kad linijiniuose šokiuose choreografija sustatyta pagal tam tikrą muziką, o mes „Solo Latino“ galime pasiimti bet kokią lotynų Amerikos muziką, pvz., Chachos šokio ir galime sušokti choreografiją būtent pagal ją“, – pasakojo I. Bačėnė.

Smagiai praleisti laiką ir pajudėti atvyko virš 20 įvairaus amžiaus žmonių, kurie atkartodami trenerės Ingos veiksmus – demonstravo savo šokių įgūdžius. Garsėjant muzikai vis daugiau žmonių iš visų Draugystės parko kampų smalsiai rinkosi stebėti šio pasirodymo.

I. Bačėnė vesdama šokių užsiėmimus turi tikslą ne tik išmokyti grakščiai ir tikslingai judėti, bet svarbiausia perduoti meilę šokiui ir kitiems!

„Mano pačios užduotis, kad žmonės taip pat pamiltų tą šokį kaip aš jį myliu. Per šokių pamokas stengiuosi ne tik išmokyt pagrindinių žingsnių technikos, bet ir pačią meilę šokiams“, – aistringai pasakojo trenerė I. Bačėnė.

Pasak I. Bačėnės „Solo Latino“ stiliaus šokiai Lietuvoje po truputį įgauną pagreitį ir populiarėja. Dažnai galima išgirsti žmonių teiginius, jog nemoka šokti, nelankstūs ir t.t.. Tačiau trenerė Inga turi vieną greitą atsakymą į tokius teiginius.

„Moki vaikščiot – gali ir šokt! Visada pradžia yra sunki, bet kaskart šokdamas išmoksti naujų dalykų, laisviau atlieki judesius!“ – optimistiškai teigė I. Bačėnė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nebutinui

Nebutinui portretas
O jums negeda buti diagnostiku, rasyti nesamones. Jus nevertinkite kitu zmoniu gyvenimu, jei nezinote.

Nebūtinas

Nebūtinas portretas
Savanaude egoiste, dar neprisisoko? Iki paskutines nestumo dienos vis bande issisokti,ko pasekoje vaikelis su sunkiais vidaus organu apsigimimais gime. Verciau kudikiu rupinkis, begede!!!
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių