„Kaunas 2022“ organizatoriai pasirodymui kviečia savanorius: laukia nepamirštama patirtis

  • Teksto dydis:

Gegužės 20–22 dienas būtina pasižymėti savo kalendoriuose: Kauną ir Kauno rajoną išjudins didysis „Santakos“ savaitgalis, šįkart kviesiantis sugrįžti prie miesto upių.

Daugiau nei 40 renginių, instaliacijos, koncertai, teatro pasirodymai, pasiplaukiojimai – laukia patyrimų kupinos dienos. Taip pat akrobatė, aukščio meistrė Cie Basinga dovanos pasirodymą, kuriam reikalingi savanoriai.

180 metrų lynas, ištiestas dešimties metrų aukštyje ir akrobatė, balanso meistrystę įrodanti be jokių savisaugos priemonių. Balansas ir disbalansas, drąsa ir baimė, jėga ir silpnumas – visa tai susilies reginyje „Open lines“.  Muzika, akrobatinių elementų kupinas pasivaikščiojimas lynu ir aukščio bei oro sinergija laukia dviejuose išskirtiniuose pasirodymuose Kaune, gegužės 21–22 d.

Tam, kad pasirodymai įvyktų sklandžiai, reikalinga 50 savanorių komanda, kurie savo kūno svoriu prilaikytų lyną nuo siūbavimo. Tai – jėgos nereikalaujanti, tačiau atsakinga užduotis, leisianti unikalų pasirodymą pajusti savo kūnu. Lyną prilaikantys savanoriai pasirodymą išgyvena kitaip nei likusi publika. Jie jaučia kiekvieną akrobatės krustelėjimą, todėl apie tykančius pavojus ar netikėtą pasirodymo eigą sužino pirmieji. Prisidėti prie pasirodymo nesudėtinga – tereikia įsisegti prilaikomąjį lyną ir reaguoti į akrobatės judesius. 

C. Stewart nuotr.

Savanoriai pasirodymą ne tik stebės iš labai arti, bet ir turės galimybę susipažinti su atvykusia trupe. Dvi repeticijų popietės – gegužės 19 ir 20 dienomis, skirtos ne tik įsisavinti užduotį, bet ir pabendrauti su pasirodymą kuriančia komanda bei akrobate.  Panašūs Cie Basinga pasirodymai jau rengti ir svetur – didžiuliame aukštyje lynai siūbavo Šveicarijoje, Čekijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse, o pasirodymui talkino vietiniai žmonės. Kas 8–10 metrų sustoję savanoriai simboliškai ir tiesiogine prasme tampa pasirodymo dalyviais, be kurių trupės kuriamas reginys taptų žymiai pavojingesnis.

Registruotis kviečiami 18 m. sulaukę asmenys, galintys dalyvauti gegužės 19–20 d. rengiamose repeticijose bei gegužės 21–22 d. vyksiančiuose pasirodymuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Niekam neįdomu,vezkite į Ukrainą,gal linksmiau bus.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių