Jau šį savaitgalį „Žalgirio“ arena pavirs didžiausiu naktiniu klubu visoje Europoje

  • Teksto dydis:

Daugiau kaip pusę metų reklamuotas koncertas, kuriame linksminsis net 10 t8kst. lankytojų iš visų Baltijos šalių, vyks jau šį penktadienį. „Žalgirio“ arena bus transformuota į milžinišką naktinį klubą. Šokių aikštelėje bus pastatyta penkiolika tonų garso, 180 šviesos prožektorių, didžiausias LED ekranas, kokį galima pastatyti Lietuvoje, lazeriai bei kiti specialieji efektai. Garsu rūpinsis viena geriausių ir profesionaliausių įmonių Baltijos šalyse „Mex Pro“.

Žiūrovai išvys azoto patrankų, šaltųjų ugnių ir vienuolika lazerių šou. Taip pat organizatoriai pasirūpino, kad lankytojai galėtų patogiastebėti koncertą – pasirodymų metu visi atlikėjai  bus filmuojami iš arti realiu laiku, tad jų pasirodymus bus galima stebėti ne tik žvelgiant į sceną, bet ir per didžiulius LED ekranus.

Pasak renginio organizatorių, į 90-tųjų festivalį „90‘s Disco Fest“ „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks gegužės 24 dieną, jau dabar yra parduota virš 10 tūkst. bilietų, o prekyboje liko tik beveik 300 bilietų. Tai reiškia, kad bus pilna arena ir galbūt rekordinė 90-tųjų diskoteka Baltijos šalyse. Tokį didelį susidomėjimą lėmė tai, kad į Lietuvą buvo pakviestos geriausios to laikmečio žvaigždės. Koncerto metu „Žalgirio“ arenos scenoje išvysite tokius grandus kaip: „Haddaway“, „La Bouche“, „SNAP!“ ir garsiausią tų laikų didžėjų DJ SASH!.

Daugiau – šiame vaizdo įraše:

 

Viena pagrindinių vakaro žvaigždžių – „Haddaway“

„What is Love?“ – ko gero nėra pasaulyje šalies, kurioje neskamba ši kultinė, unikalaus balso savininko Nestoro Alexanderio Haddaway arba tiesiog „Haddaway“ daina.

Trininade gimęs, o vėliau į Vokietiją gyventi persikėlęs „Haddaway“, neatsitiktinai buvo vadinamas Europos šokių muzikos karaliumi. Amerikietiško futbolo komandoje „Kelno Krokodilai“ žaidęs, laisvalaikiu muziką kūręs bei kilimus pardavinėjęs „Haddaway“ net negalėjo įsivaizduoti, kad pasaulyje bus parduota daugiau nei 30 mln. jo muzikos albumų. 1993 metais jo debiutinis singlas „What is Love?“ užkariavo beveik visą Europą, Aziją, Pietų ir Šiaurės Ameriką.

„Haddaway“ leido super hitą po super hito („Life“, „I Miss You“, „Rock My Heart“, „Catch I Fire“) ir per metus surengdavo net po 100 koncertų. Atlikėjas pažadėjo sudainuoti geriausias savo dainas „Žalgirio“ arenos publikai ir Kaune surengti nepamirštamą šou.

Išgirskite „Haddaway“.

Dar vienas Vokietijos grandas – grupė „La Bouche“

Vokietijos šokių muzikos grupė „La Bouche“ – itin garsaus vokiečių prodiuserio Franko Fariano projektas.

Sunku rasti žmogų, kuris nežinotų šios grupės geriausių dainų. „La Bouche“ dainos „Be My Lover“, „Sweat Dreams“, „I Love to Love“, „Tonight is the Night“ skamba įvairiuose planetos kampeliuose.

Na, o 2023 metais jie savo dainą „Be My Lover“ perremiksavo ir išleido naują jos versiją su tokiais grandais kaip Davidas Guetta ir Hypaton. Dabar ši daina skamba žymiausiuose pasaulio festivaliuose ir naktiniuose klubuose.

Išgirskite „La Bouche“.

Trečioji grupė , pasirodysianti „Žalgirio“ arenoje – „SNAP!“

Vokietijos grupė „Snap!“ – vienas iš sėkmingiausių Europos šokių muzikos projektų driokstelėjo energija pulsuojančiais hitais – „Marry Had a Little Boy“, „Terminate“, „Do You See the Light“ ir žinoma, net 8 mln. tiražų parduotu singlu – „Rhythm Is A Dancer“, kuris karaliavo net 23 pasaulio šalių topų viršūnėse. Dabar grupės dainas miksuoja geriausi pasaulio didžėjai.

Išgirskite „SNAP!“

DJ Sash!

Koncerto metu išvysime atlikėją DJ Sash! – daugiau nei dvidešimt metų populiarumo viršūnėje esantis, 17 mln. albumų kopijų pardavęs ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų pelnęs didžėjus. Jis tituluojamas geriausiu 90-ųjų didžėjumi Europoje.

Pirmasis jo singlas „It's My Life“ buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis ir kitais savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir t. t. Tad gegužės 24-ąją „Žalgirio“ arenoje laukia įspūdinga šokių muzikos naktis.

Išgirskite DJ Sash.NAUJAUSI KOMENTARAI

Chemijos poveikis?

Chemijos poveikis? portretas
Ar tas nusilpes Mikyta kuris mosavo silpnai kūju dalyvaus?

Nemegejas

Nemegejas  portretas
Narkota liesis laisvai!

Atsakymas į "Informacijos stoka ? " komentarą.

Atsakymas į "Informacijos stoka ? " komentarą. portretas
J Balvin niekada nebuvo tokia psaulinė žvaigždė kaip tarkim SNAP arba HADDAWAY! Arenoje buvo max 2000 žmonių. Taip lotinų amerikoje gal jis ir populiarus, bet tikrai ne Europoje ar Lietuvoje.
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių