Indijoje beždžionės nugvelbė galimai koronavirusu užsikrėtusių žmonių kraujo mėginius

Indijoje beždžionės užpuolė vieną sveikatos priežiūros darbuotoją ir nugvelbė iš jo žmonių, kuriems įtariama naujojo koronaviruso infekcija, kraujo mėginius.

Šis įvykis sukėlė nuogąstavimų, kad mėginius pavogusios beždžionės išplatins virusą po aplinkines teritorijas.

Indijos valdžiai dažnai tenka dorotis su primatais, atiminėjančiais iš žmonių maistą ar net mobiliuosius telefonus.

Pačiupusios tris mėginius, beždžionės paspruko į greta buvusius medžius, o viena iš jų net bandė kramtyti savo grobį. Incidentas įvyko anksčiau šią savaitę Merate, esančiame netoli Indijos sostinės Naujojo Delio.

Šios mėginių vagystės vaizdo įrašas itin greitai išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose.

Vėliau mėginių dėžutės buvo atgautos visiškai neapgadintos, naujienų agentūrai AFP penktadienį pasakojo Merato medicinos koledžo vadovas Dheerajas Rajas (Diradžas Radžas).

„Susigrąžinti mėginiai buvo visiškai neapgadinti, tad manome, jog nėra jokios užsikrėtimo ar viruso išplitimo rizikos“, – sakė D. Rajas.

Jis pridūrė, jog visi trys žmonės, kurių mėginiai buvo pavogti, buvo dar kartą ištirti dėl užsikrėtimo koronavirusu.

Nors koronavirusinė infekcija COVID-19 aptinkama ir tarp gyvūnų, nėra beveik jokių įrodymų, kad virusas nuo gyvūnų galėtų būti perduotas žmonėms, išskyrus neseniai Nyderlanduose užfiksuotus incidentus, kai kailinių žvėrelių fermų darbininkai galimai užsikrėtė nuo audinių.

Indijoje aukų nuo COVID-19 skaičius penktadienį tapo didesnis negu kaimyninėje Kinijoje - šios pandemijos pirminiame židinyje. Remiantis oficialiais duomenimis, per pastarąją parą buvo užfiksuotos 175 mirtys, o bendras jų skaičius pasiekė 4 706.

Indija, pasižyminti tankiausiai pasaulyje apgyvendintais miestais ir šlubuojančia sveikatos apsaugos sistema, tampa vienu didžiausių koronaviruso židinių, šalyje pastarosiomis dienomis fiksuojat naujus susirgimų rekordus.

Daugelyje užmiesčio vietovių ūkininkai skundžiasi pasėlius niokojančiomis beždžionėmis ir ne kartą prašė vietos valdžios įsikišti ir sumažinti šių gyvūnų populiaciją.

Naujojo Delio valdžios pareigūnai išgarsėjo dėl sprendimo pasinaudoti ilgauodegiais langūrais, kad šie išvaikytų mažesnius primatus iš Indijos parlamento teritorijos.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Kur nuotraukoje

Kur nuotraukoje portretas
tokios nevogė. Jos nėra vagės. O Indijoje ten kitokios - su ilgomis uodegomis, mažesnės ir pilkos.

Persirenge

Persirenge portretas
KGB spijonai!

gerai kad bezdziones ,o ne indusu

gerai kad bezdziones ,o ne indusu portretas
sventos karves suede uzkrestus meginius ...butu isstipe visi indusu sventieji...
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių