Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 29 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 29-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Tai gali būti atpalaiduojanti diena. Visus nesklandumus, kilusius namuose, galima išspręsti be ypatingų pastangų – tereikia parodyti, kokie svarbūs jums yra aplinkiniai, kaip juos vertinate. Tuomet pagalba ateis pati.

JAUTIS. Šiandien galite imti iniciatyvą į savo rankas, teikti pasiūlymus, megzti pažintis, reguliuoti dienotvarkę bei kitus planus. Regis, aplinkiniai bus tolerantiški, supratingi.

DVYNIAI. Pasistenkite išnaudoti kiekvieną progą atsipūsti, palepinti savo kūną, pastiprinti sveikatą, nervus. Venkite intensyvios, daug jėgų reikalaujančios veiklos.

VĖŽYS. Dėmesio sulauksite iš draugų, pažįstamų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar šiaip bendraminčių susibūrimą. Kur benueitumėte, būsite pastebėti, įvertinti.

LIŪTAS. Per savo ambicijas ir pasipūtimą šiandien galite neišgirsti svarbaus ir protingo patarimo. Nieko gero, jei vadovausitės vien emocijomis. Spręsdami dalykinius ir praktinius klausimus turėtumėte vadovautis išmintimi.

MERGELĖ. Regis, jus lydės sėkmė visame tame, ko imsitės. Galite šauniai pasirodyti žmonėms, kurie jums atrodo reikšmingi, sublizgėti savo pasisakymais. Nesunkiai užmegsite reikalingus kontaktus, praplėsite akiratį.

SVARSTYKLĖS. Įtempta, bet daug žadanti diena. Nevenkite kalbėti, lieti jausmus, bet pasistenkite girdėti ir pašnekovus. Suprasti kitus bei įgyvendinti kai kuriuos planus jums gali trukdyti šiek tiek sustabarėjusios pažiūros, stereotipai. Stenkitės pasikeisti.

SKORPIONAS. Gali būti, kad ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, kitaip bendrauti su aplinkiniais. Jūs elgiatės teisingai, tačiau kiti tai ne iš karto įvertins. Tuo tarpu galite sulaukti kritikos ar pašaipų.

ŠAULYS. Iki trokštamo tikslo liko gana nedaug, tačiau reikia įtempti jėgas ir dar šiek tiek pasistengti. Šiandien palanku tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis įvaizdžiu, sveikata. Atlikite grožio ir higienos procedūras.

OŽIARAGIS. Šiandien atkakliai ieškosite bendros kalbos su kolegomis, giminaičiais ar kaimynais. Verta leistis su jais į diskusijas bei jas provokuoti tik tuo atveju, jeigu esate geranoriškai nusiteikę.

VANDENIS. Suksite galvą, kaip rasti išeitį iš situacijos, susijusios su namais, šeima, nekilnojamuoju turtu. Diena gana palanki pasireikšti jausmams ir emocijoms. Tai išliejus, gyvenimas ims atrodyti spalvingesnis ir malonesnis.

ŽUVYS. Šiandien daugiau laiko skirkite pamąstymams, įvertinimams, pasiskaitymams. Dėl to gali įvykti šiokios tokios permainos jūsų požiūryje, planuose. Kažkokia užuomina, sužinotas gandas gali jums padėti išvengti klaidų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

čempionas ,

čempionas , portretas
kas toki šlamšta kurę, ir juk puse, ekrano nuvingiavo per visa kanalo puslapi, kur matyta kam to reikia, ir matomai nuo fokusinio blogo darbo, juk pinigus skaičioja, šiandiena juk esu šeimos vyras dar senovis kumas, ruksta dūmas, 8 dienos moters šv, ryto nubudusio po miego, reikia ne choroskopais pozas paišyti, nešti gėlės moterims ir sveikinti o ne bajerius paišyti po puslapi, geros dienos jums moteris, siunčia jums dar senas smetanskas ponas, supraskime kad šiandiena jūsų diena, o ne mamičiu pagal sena kalendoriu šves gegužes pirma sekmadieni, o šiandiena yra pavasario 8 d, jūsų [ponios diena kam neaišku, eikite pas manę paiškinsiu, tylos tvarkos klausos taip ne, viskas yra nusipelnet, jus moteris,
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių