Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 20 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 20-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Galimas nepasitenkinimas primetamomis taisyklėmis, įpareigojimais. Nebūkite savanaudiški, skirkite dėmesio kitiems žmonėms, antraip pakenksite savo autoritetui bei svarbiems santykiams.

JAUTIS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės kontaktų su švietimo srities darbuotojais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, komandiruotes, stažuotes. Iš įtakingo pažįstamo galite sulaukti dėmesio.

DVYNIAI. Būsite labai susikaupę, dalykiški, viską apskaičiuojantys. Jus domins įvairios nuolaidos, lizingas, draudimas. Tikriausiai sugebėsite susitvarkyti aktualų finansinį, turtinį reikalą.

VĖŽYS. Šiandien su kaupu bus emocijų. Deja, ne vien gerų. Gali tekti aiškintis nesusipratimus, priešintis spaudimui. Iš jūsų bus reikalaujama konkretumo, aiškumo. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis.

LIŪTAS. Ilgalaikės pastangos turėtų duoti rezultatų. Arba būtent dabar sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo ar pan.

MERGELĖ. Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Neblogai eisis tai, kas susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla.

SVARSTYKLĖS. Galite turėti rūpesčių su senyvo amžiaus artimaisiais. Arba kiti asmenys, kurių negalite išvengti savo aplinkoje, šiandien negailestingai gadins jums nuotaiką. Laimei, vėlyvas vakaras jau bus žymiai malonesnis.

SKORPIONAS. Regis, teks rimtai paplušėti ir spręsti opias problemas, ypač jei užsiimate informacine veikla, logistika, buhalteriniais skaičiavimais arba mokotės. Būsite fiziškai aktyvūs bei išradingi, kūrybingi.

ŠAULYS. Suksite galvą dėl finansinių, komercinių, nuosavybės reikalų. Nepaisant to, kad kai kurie kontaktai bus malonūs ir naudingi, vakare pasijusite energetiškai išsekę.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Nuotaika bus nepastovi, nors sėkmės bei dėmesio lyg ir netrūks. Į vakarą ims daugėti polėkio, noro sportuoti, flirtuoti, intriguoti. Demonstruosite gundymo meną.

VANDENIS. Visą dieną jausitės ne itin geros fizinės formos. Nuovargis arba negalavimas, apkalbos arba neaiškumai gadins nuotaiką. Slopinamos emocijos vakare gali iškilti į paviršių.

ŽUVYS. Intensyvus bendravimas leis aptarti ir nuveikti nemažai reikalų. Nepaisant to, kad kai kurie kontaktai bus malonūs ir naudingi, vakare vis tiek pasijusite energetiškai išsekę.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

sidonijai

sidonijai portretas
baik blaskytis su savo paistalais po kauno diena ir delfi
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių