Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 18 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 18-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien stengsitės susitarti dėl materialių reikalų, finansinių sąlygų, tiekimo, nuomos, pirkinių. Tačiau sparnus gali kiek pakirpti per plona piniginė ar per maža jūsų įtaka. Kaip bebūtų, nemažai nuveiksite ir pasieksite.

JAUTIS. Tikriausiai stengsitės įtikti stipresniems arba tiems, kuriems esate įsipareigoję, bet kartu veršitės ištrūkti iš jų dėmesio lauko, veidmainiausite, manipuliuosite. Svarbu nesusipainioti tarp gėrio ir blogio. Saugokite sveikatą.

DVYNIAI. Galite pasijusti pavargę ar sunegalavę. Būsite linkę kurti keistas prielaidas, sąmokslo teorijas. Į savo rezgamas intrigų pinkles galite įkristi patys, todėl vertėtų veikti atviromis kortomis nesislapstant už kitų žmonių nugarų.

VĖŽYS. Savo dėmesiu jus gali nudžiuginti senas draugas. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių. Tikriausiai pavyks atlikti veiksmus, reikalaujančius atsakingo požiūrio.

LIŪTAS. Nusimato poslinkiai profesinėje srityje. Atsiras paskatų darbuotis savo bei kitų labui. Nors kontaktai, pokalbiai su oponentais ir vadovybe bus nelengvi, tačiau naudingi.

MERGELĖ. Šiandien neišvengsite atsakomybės, pareigų, o gal ir veiklos ar žinių patikrinimo. Galimi pokalbiai su autoritetingais asmenimis. Turbūt blaškysitės, jeigu bandote išsirinkti kelionę ar internetinę prekę, paslaugą.

SVARSTYKLĖS. Regis, aplinkybės ar reiklūs asmenys privers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt spręsis skolų ar kitokie nuosavybės, verslo investicijų klausimai. Venkite lengvabūdiškų nuotykių. Tokios pagundos gali sukelti problemų.

SKORPIONAS. Galite pasijusti įskaudinti, susidūrę su klastingais konkurentais, oponentais. Galbūt patirsite trukdymų išsaugoti stabilumą ir aplinkinių pasitikėjimą.

ŠAULYS. Šiandien turbūt bandysite susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo arba užsitikrinti šiokį tokį stabilumą. Galbūt jums padės giminaičiai, seni draugai ar kolegos. Pravartu labiau rūpintis sveikata, tinkamai maitintis.

OŽIARAGIS. Jūsų susirūpinimas, įtampa susijusi su vaikais, pinigais ar prekėmis veikiausiai prasiverš kiek neįprastai. Stenkitės kontroliuoti savo žodžius ir veiksmus.

VANDENIS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės stokos. Būtina gerai pagalvoti, prieš kritikuojant ir įsipareigojant. Gali tekti aiškintis dėl anksčiau atliktų veiksmų, nesutvarkytų dokumentų ar kt.

ŽUVYS. Jūsų mąstymui trūks įžvalgumo, tačiau itin pasitarnauti gali intuicija, įgyta patirtis ir kitų žmonių nuoširdumas. Suaktyvės kontaktai su draugais, giminaičiais.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių