Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 9 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 9-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Neatsisakykite jungtis prie siūlomo nuotolinio seminaro, renginio. Labiau pasikliaukite gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Jums turėtų pavykti likimo vairą pasukti norima linkme, net jei pasitaikys kliūčių ar sustojimų.

JAUTIS. Iš ryto būsite nekaip nusiteikę. Į galvą lįs rūpesčiai, neduos ramybės neatliktos pareigos arba santykiai su partneriu, kurie stokoja ugnelės arba kyla per daug aitrių dūmų. Popiet nuotaika gerės, daugės optimizmo.

DVYNIAI. Jausite poreikį bendrauti, aiškintis santykius. Atskleidus savo lūkesčius, jums turėtų palengvėti net tuo atveju, jeigu partneris ar kitas suinteresuotas asmuo išreikš kitokią nuomonę bei planus. Pasirūpinkite savo sveikata, išvaizda, pakoreguokite stilių.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę flirtuoti, kalbėti apie vaikus, meilę, sportą, o popiet – ir apie sveikatą, darbą, ūkinius reikalus. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės pagalbos. Saugokitės infekcijų. Labiau prižiūrėkite vaikus. Nekonfliktuokite su partneriu.

LIŪTAS. Palanki diena buvimui su šeima, mylimu žmogumi bei užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Tik reikėtų pasisaugoti sportinių ir kitokių traumų bei nesivelti į konfliktus.

MERGELĖ. Šios dienos pokalbiai, susitarimai bus ir smagūs, ir naudingi. Galimas meilės prisipažinimas, apsisprendimas, susijęs su vaikais. Atsakykite į gautus laiškus, žinutes, paieškokite reikalingos informacijos, pasimokykite. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Informatyvi diena. Iš draugų, giminių tikriausiai sulauksite pasiūlymų arba naujienų, kurių nesitikėjote. Galite tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos, ką nors užsisakyti ir pan. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Šiandien jums rūpės įvairūs pirkiniai, noriai dairysitės po prekybos centrus ar virtualias parduotuves. Jeigu liksite namuose, noriai triūsite virtuvėje, buityje arba naršysite internete. Džiugins flirtai, meilė. Saugokitės ugnies.

ŠAULYS. Mąstysite apie permainas, didesnę gerovę, svajosite, fantazuosite. Tuo pačiu atidžiai klausysitės, ką kalba aplinkiniai. Regis, būsite nusiteikę kūrybai, meilei. Tačiau jeigu negaluojate, teks kaupti energiją, ilsėtis, tausoti jėgas.

OŽIARAGIS. Iš ryto būsite aktyvūs, nusiteikę bendrauti, flirtuoti. Vis dėlto neprisiplanuokite viešų pasirodymų ir įvairių pareigų šiam vakarui, nes veikiausiai prarasite norą kur nors eiti, sumažės energijos.

VANDENIS. Šis rytas neatrodys malonus. Jausite įtampą dėl nepatenkintų, bambančių žmonių, negatyvių komentarų ar pan. Tačiau apskritai visa diena turėtų būti įdomi, drauginga. Nuotaiką kels draugai, bendraminčiai.

ŽUVYS. Tai turėtų būti nebloga diena, nors trikdžių pasitaikys. Galbūt jums teks demonstruoti savo kompetenciją, dalyvauti mokymuose ar kitokiame renginyje. Galite gauti žinią, kuri jus sujaudins. Galbūt padvelks šiltu draugiškumu ar net romantika.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių