Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 7 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 7-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Galite pasielgti taip, kaip jums nebūdinga. Sunku bus atsispirti išlaidavimo manijai, net jei spaudžia skolos ir privalote labai taupyti.

JAUTIS. Tikėtinas emocinis stresas, jeigu nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai priekabūs ar maištingi. Atsiras kliūčių bandant įgyvendinti naujoves.

DVYNIAI. Jus gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš sveikatos sutrikimas. Jeigu išvykstate į komandiruotę, kils rūpesčių. Derėtų būti atidiems kelyje bei nepamiršti pasiimti vaistų, kurių jums gali prireikti.

VĖŽYS. Regis, nersitės iš kailio, kad tik jūsų atžaloms nieko nestigtų. Puiku, jeigu ir vaikai stengsis. Deja, tikėtinas nemalonus įvykis, priešiško žmogaus išpuolis ar pan.

LIŪTAS. Gana nerami diena, kaip ir jūsų vidinė būsena. Venkite kontaktų su pavojingais, įtartinais asmenimis, neprovokuokite jų pykčio, pavydo. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ. Jums labai reikės kolektyvo palaikymo ir bendradarbiavimo, jeigu vykdote projektą ar ką nors organizuojate, renkate informaciją. Turbūt atliksite tai, ką suplanavote. Kita vertus, gali nedžiuginti užmokestis ir sveikata.

SVARSTYKLĖS. Šiandien stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite racionalūs, apdairūs, jeigu reikės tvarkyti turtinius, komercinius, buhalterinius reikalus, teikti informaciją.

SKORPIONAS. Tikriausiai slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau. Ir nuo jūsų priklauso, kaip pakryps situacija bei santykiai.

ŠAULYS. Gali varginti ir kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos, klastos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys negaluosite. Energijos stoka neleis atlikti numatytų darbų.

OŽIARAGIS. Šiandien neverta tikėtis draugiškos paramos ir supratingumo. Kol kas neskubėkite imtis ko nors atsakingo, ypač jei tai jums kainuotų nemažai pinigų.

VANDENIS. Nekokia bus nuotaika ir savijauta. Galbūt jums nesiseka suplanuoti darbai ar nepavyksta pagerinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad antroji pusė, dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis. Nebūkite tokie kategoriški.

ŽUVYS. Diena nežada gerų rezultatų, jeigu būtinus reikalus, vizitus atidėliojote, tikėdamiesi, kad kažkas kitas viską padarys arba jei viskas įstrigo dėl objektyvių apribojimų. Galite gauti nerimą keliančią žinią iš medicinos įstaigos, banko, antstolio ar kt.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių