Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 1 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 1-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Nors diena energetiškai palanki ir aktyvi, bet nemanykite, kad galite rizikuoti – maža tikimybė, kad tai neatneš jokių pasekmių. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, stenkitės juos suprasti, toleruoti. Atsargiai su pirotechnika, ugnimi, elektra.

JAUTIS. Nepatartina svečiuotis, blaškytis po gatves. Verčiau likite namuose ir daugiau dėmesio skirkite artimiesiems. Galimi pavojai per sprogstančius įtaisus, elektros prietaisus, nesaugius laidus ir pan. Būkite atsargūs, kad neatsidurtumėte ligoninėje.

DVYNIAI. Jums gali kilti ūpas aplankyti gimines, tėvus. Nekoks sumanymas. Kita vertus, dėl netikėtai atsiradusių reikalų, giminaičių ar draugų problemų gali tekti keisti planus. Saugokitės traumų, ugnies, avarijų.

VĖŽYS. Po ilgo vakarojimo norėsis ilgiau pamiegoti, patinginiauti. Dieną praleisite ramiai, įprastai, o popiet daugės gurmaniškų pagundų ir socialinių kontaktų, virtualių pažinčių.

LIŪTAS. Šiandien bus progų atsigriebti už liūdnoką naujametinį vakarą ir pasidžiaugti nebloga draugija. Tačiau visko galite tikėtis. Pradėtus darbus teks pabaigti, pažadus – išpildyti, todėl visur jauskite atsakomybę ir saiką.

MERGELĖ. Tikriausiai pasijusite nusilpę. Norėsis tik ramybės, jaukumo, švelnumo. Nesiimkite daug energijos atimančių reikalų. Galbūt teks slaugyti ligonį. Pasistenkite nesigilinti į tai, kas gali jus sunervinti, sukelti depresiją.

SVARSTYKLĖS. Vargu ar pavyks smagiai pailsėti, tačiau įspūdžių turėtumėte patirti su kaupu. Būkite santūrūs, taktiški, stiprinkite draugystės ir meilės saitus. Susilaikykite nuo nereikalingo išlaidavimo. Gali nuvilti internetinis užsakymas.

SKORPIONAS. Pastangos kontroliuoti situaciją, paveikti aplinkinius gali juos labai suerzinti ir įpykdyti. Dėl aplinkinių kaprizų, užsispyrimo gali tekti keisti planus ar maršrutą. Saugokitės avarijų, ugnies.

ŠAULYS. Numatyta kelionė gali būti pavojinga ar šiaip kažkuo nemaloni. Galbūt gausite žinią iš toli arba teks priimti ypatingus svečius. Šiuo atveju taip pat tikėtini kažkokie išbandymai.

OŽIARAGIS. Ne viskuo šiandien būsite patenkinti. Gerai, jei praėjusi naktis buvo rami ir dabar dėl nieko nereikia apgailestauti. Tačiau gali būti ir kitaip. Jūsų ar kitų žmonių neatsargumas gali daug kainuoti. Galbūt išleisite daug pinigų, o malonumo nepatirsite.

VANDENIS. Jūsų savijauta bus ne tokia, kad galėtumėte šėlti, negalvodami apie pasekmes. Bus geriau, jeigu nemėginsite aiškintis santykių su antrąja puse ir nieko nekaltinsite dėl savo būklės. Nepatartinos kelionės, kvailiojimai su pirotechnika.

ŽUVYS. Ir jūs, ir jūsų artimieji yra neapsaugoti nuo nemalonių pasekmių, jei praėjusią naktį stigo atsargumo, saiko. Šiek tiek prilaikykite „vadeles“, jeigu nenorite papildomų problemų. Būkite atidesni maisto kokybei, venkite svaigalų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių