Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugpjūčio 11 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugpjūčio 11-ajai, antradieniui.

AVINAS. Pirmame plane šiandien turbūt atsidurs turtiniai interesai, mokesčių reikalai. Galite daug nuveikti šia prasme, tačiau rezultatas nebus toks greitas, kokio tikėjotės. Vakare turbūt teks bendrauti su žmogumi, kurio nemėgstate.

JAUTIS. Šiandien nelabai seksis save kontroliuoti. Regis, emocijos ims viršų prieš racionalų protą. Tuo pačiu gali prasiveržti ir užslopinti meilės jausmai. Artimo žmogaus poreikiai gali pareikalauti nemažų išlaidų.

DVYNIAI. Šiandien jums gali kilti noras pasislėpti nuo sunkumų ir pareigų. Deja, tai nepadės išspręsti problemų. Geriau seksis veikla, kuriai reikia meniškumo, intuicijos.

VĖŽYS. Šiandien teks nemažai bendrauti, galimos intriguojamos situacijos, žadinantys prisiminimus susitikimai. Pažįstamų padedami galite mėginti išspręsti opią problemą, tačiau jie veikiausiai nesistengs jums realiai padėti.

LIŪTAS. Balansuosite tarp troškimo būti dėmesio centre ir poreikio pasinerti į asmeninius reikalus. Galbūt pasirodys, kad populiarumo našta jau ima varginti, reikalauja per daug pastangų.

MERGELĖ. Jums ši diena gali būti įdomi ir turininga. Tikriausiai ne su visais žmonėmis seksis susikalbėti taip lengvai, kaip tikėjotės, tačiau pastangos pasiteisins. Jeigu keliaujate ar turite reikalų su užsieniečiais, galimos nenumatytos situacijos.

SVARSTYKLĖS. Galite mėginti susigrąžinti skolas, derėtis, ieškoti finansinės paramos. Pravartu pasitarti su žinovais, jeigu ketinate investuoti ar ką nors brangaus pirkti, parduoti.

SKORPIONAS. Bendraudami su aplinkiniais, apsišarvuokite kantrybe, kontroliuokite emocijas. Nederėtų manyti, kad visi turi stengtis jums įtikti, tenkinti jūsų užgaidas.

ŠAULYS. Jeigu dabar dirbate, tikriausiai pasižymėsite kaip aktyvūs darbuotojai. Galbūt ieškotės darbo ir jūsų jau laukia darbo pokalbis. Vakaras pažadins abejones ir apsispręsti dėl pasirenkamo varianto bus nelengva.

OŽIARAGIS. Pasidomėkite, kuo užsiima ir kaip jaučiasi vaikai, mylimas žmogus. Kažkam iš jų labai trūksta jūsų dėmesio bei šilumos. Nuotaikai pagerinti nupirkite gražią smulkmeną, skanėstą.

VANDENIS. Regis, sieksite materialinės gerovės, grožio ir komforto savo aplinkoje. Gali būti, kad atsiras nenumatytų kliūčių. Pasistenkite nedramatizuoti, nesinervinti.

ŽUVYS. Ši diena gausiai pažers jums įdomios, aktualios informacijos. Gali būti, kad gausite kvietimą į darbo interviu arba patys imsite vienokį ar kitokį interviu, aktyviai rašysite komentarus ar pan.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių