Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (lapkričio 7 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 7-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Tikriausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus. Tačiau jūsų viltys turėtų bent iš dalies pasiteisinti.

JAUTIS. Gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jeigu esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas ar pan. Maloniai nustebins žmogus, kuriam esate neabejingas. Santykiai, partnerystė, kurią šiandien užmegsite, turės tęsinį.

DVYNIAI. Galimi pokyčiai darbovietėje arba turėsite pasirinkti iš kelių galimybių. Nors nestokosite drąsos ir ryžto, tačiau abejonių neišvengsite. Darykite gerus darbus iš širdies, o ne dėl padėkos. Jūsų autoritetui tai išeis į naudą.

VĖŽYS. Šiandien nestokosite priešingos lyties dėmesio, viltingų pažadų, ir tai turėtų būti tikra, nesuvaidinta. Gerą įtaką darysite vaikams. Vakaras ypač palankus šou verslo atstovams, įvairių konkursų, varžybų dalyviams.

LIŪTAS. Pravartu dėti šeiminio gyvenimo, gerovės pamatus. Telkite artimuosius aplink save, o ne atsiribokite. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo draugiškesnis, nes dėl jaunaties situacija ilgam užsifiksuos.

MERGELĖ. Rytą išnaudokite skubiems darbams užbaigti, o vakarop, prasidedant mėnulio jaunaties fazei, nusiteikite kuo pozityviau, maloniai bendraukite. Jaunatis tai užfiksuos ilgesniam laikui.

SVARSTYKLĖS. Gera diena įvairiai veiklai. Jūsų planai neprieštaraus galimybėms. Seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl naujų sutarčių. Galimas laimėjimas, tačiau juo teks dalintis su kitais. Mylimas žmogus gali nustebinti savo ketinimais.

SKORPIONAS. Šiandien pasistenkite būti kuo geresnės nuotaikos, kupini optimizmo, nes tai išliks ilgesniam laikui. Ypač svarbu, kokia situacija ir vidinė būsena bus vakare.

ŠAULYS. Jeigu sugebėsite susikaupti, sklandžiai sutvarkysite būtinus reikalus, įveiksite nesklandumus. Vis dėlto ši diena labiausiai tinkama meniniams užsiėmimams, medicinai, psichologijai, dvasiniams interesams.

OŽIARAGIS. Jeigu turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, šiandien galėsite tai išradingai pademonstruoti. Šiandien užmegzta nauja pažintis plėtosis į artimesnę draugystę.

VANDENIS. Profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos naujovės. Ir jos, ir kitų žmonių reikalai, gerbėjų dėmesys - visa tai jus griūte užgrius. Seksis neblogai, jei šiame šurmulyje nepamiršite ir savo poreikių.

ŽUVYS. Šiandien neblogai seksis bendrauti su įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Jūsų autoritetą didins sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia, lanksčiai manipuliuoti situacija bei aplinkiniais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių