Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 21 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 21-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Šiandien įvairiais būdais ieškosite tinkamos draugijos, nes jokiu būdu nenorėsite būti vieni. Galite tikėtis didesnio tarpusavio supratimo, dėmesingumo, draugiškų papokštavimų.

JAUTIS. Šiandien labai stengsitės laikyti vadeles savo rankose ir diktuoti aplinkiniams jų teises bei pareigas. Tuo metu aplinkiniams reikia supratimo ir širdies šilumos. Įsivaizduokite save kitų vietoje ir suprasite, ką turite daryti.

DVYNIAI. Jums puikiai seksis mokytis ir mokyti, sekti tarptautinius reikalus, publikuoti ir pan. Visgi jus stebės griežtas žvilgsnis, kuris vėliau turbūt taps net labai susidomėjęs.

VĖŽYS. Tai gali būti gausių pirkinių diena. Jeigu jūsų paprašys paskolinti pinigų arba naudingą daiktą, turbūt tai padarysite lengva ranka. Galbūt kils idėjų rimtai koreguoti gyvenimo būdą.

LIŪTAS. Gali būti, kad teks aiškintis santykius. Neskubinkite įvykių. Spaudimas ir kaprizai gali pakenkti. Viskas išeis į gera, jeigu nepamiršite saiko ir spinduliuosite į aplinką dvasinę šilumą, nes tai, ką dalinsite, gausite ir patys.

MERGELĖ. Rūpės neseniai pradėti darbai. Jausitės už juos atsakingi, ir tai šiek tiek vargins. Pravartu daugiau dėmesio skirti mitybai, sveikatos ir grožio profilaktikai.

SVARSTYKLĖS. Norėsis sublizgėti savo privalumais. Turėtų sektis veiklos su vaikais. Tikėtina, kad meilė, muzika, svajonės atgaivins jausmus, dovanos malonų atokvėpį.

SKORPIONAS. Šiandien norėsis pailsėti ramiame namų užutekyje. Galite užsisklęsti savyje ir vidiniame pasaulyje bei prisiminimuose pasijusti laimingesni. Tik nieko gero, jeigu imsite savęs gailėtis, graužtis, kad kažko neturite ar nepasiekėte.

ŠAULYS. Šiandien tikriausiai nenuobodžiausite. Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti su pažįstamais ir su nepažįstamais žmonėmis. Regis, visai dienai prilipsite prie interneto.

OŽIARAGIS. Suksite galvą dėl piniginių reikalų, nuosavybės klausimų. Ši diena žada išlaidas, o jeigu apsiimsite papildomai padirbėti – tai galbūt ir pajamas. Reikalaukite, kad paslauga ar prekė, už kurią mokate, būtų kokybiška.

VANDENIS. Jums derėtų nepamiršti, kad visi malonumai turi kainą. Jei norite darnos, jaukumo, turite prisidėti prie šių dalykų sukūrimo bei išsaugojimo. Būkite dėmesingesni ir dosnesni artimiesiems.

ŽUVYS. Stokosite energijos, jausitės vieniši. Jeigu išvakarėse vartojote alkoholį arba pasigavote infekciją, savijauta bus išties nekokia. Būkite atidesni savo sveikatai, rūpinkitės išvaizda, tinkamai ilsėkitės.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Robis

Robis  portretas
Ožius pamiršo,,,,,

Petras

Petras portretas
Kur ožiaragis ?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių