Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (lapkričio 20 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 20-ajai, antradieniui.

AVINAS. Apmaudas ir emocinės audros gali kilti dėl piniginių keblumų bei materialinio nestabilumo. Tai nevirs kivirčais, jeigu kontroliuosite emocijas. Šiek tiek pasistengę sugebėsite išsisukti iš sudėtingos situacijos. Saugokitės traumų.

JAUTIS. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Galbūt vargins prastesnė savijauta, pasireikš keistas silpnumas.

DVYNIAI. Šiandien bus sunkiau susitarti su kitais, neprarandant savitvardos. Regis, vertėtų nukreipti savo energiją į rimtus reikalus ir iš peties padirbėti. Matydami, kad stengiatės, ir aplinkiniai turėtų darytis palankesni.

VĖŽYS. Jums šiandien stigs emocinės pusiausvyros, kantrybės, todėl reikėtų visomis valios jėgomis tramdyti savo impulsyvumą. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti. Saugokitės traumų.

LIŪTAS. Įtakingo asmens palankumas leis atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi bei savo ateities perspektyvomis. Visgi derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų.

MERGELĖ. Aplinkiniams atrodys, kad finansiniai interesai visiškai užvaldė jūsų dėmesį, o kitų žmonių poreikiai vis labiau ignoruojami. Regis, išgirsite užgaulių žodžių iš svarbių jums žmonių.

SVARSTYKLĖS. Šiuo metu stenkitės visur išsaugoti stabilumą, ramiai tęskite pradėtus darbus, nesielkite ekstravagantiškai, būkite savimi. Būkite atsargesni dirbdami su techniniais prietaisais bei vairuodami.

SKORPIONAS. Darbe būsite gana veiklūs. Galimi oficialūs susitikimai, sandoriai. Vertėtų prisilaikyti dietos, apsitvarkyti darbo aplinką, namus. Jeigu atsiras papildomo darbo, nederėtų atidėlioti. Labiau rūpinkitės vaikais.

ŠAULYS. Šiuo metu jums neblogai seksis ne tik dalykiniai, komerciniai, bet ir meilės reikalai. Visgi stenkitės labiau prisiderinti prie visuomenės normų bei aplinkybių. Rūpesčių, o gal ir nuostolių gali sukelti vaikų iškrėstos eibės.

OŽIARAGIS. Diena bus kupina emocinės įtampos, nerimo. Tikriausiai labai rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Vertėtų atkreipti dėmesį į artimų žmonių patarimus.

VANDENIS. Regis, spręsite technines, informacines problemas, intensyviai bendrausite. Nors aplinkiniai jums atrodys draugiški, o nauji pažįstami - patikimi, vis dėlto pirmu įspūdžiu pasikliauti neverta. Pažadai, įsipareigojimai gali likti neišpildyti.

ŽUVYS. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Tikėtina, kad susidursite su materialinėmis problemomis arba su kliūtimis dėl transporto, ryšių sutrikimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių