Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (lapkričio 16 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 16-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Ši diena leis intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos. Be abejonės, netrūks patarėjų iš aplinkinių, bet jie nebūtinai bus teisūs ir nuoširdūs. Laimei, puikiai jausite, kuo verta pasikliauti.

JAUTIS. Galite gauti netikėtą žinią apie savo draugą ar pažįstamą asmenį. Arba jums teks prisiimti lyderio, tarpininko vaidmenį viešoje situacijoje, kolektyve. Derinti interesus bus nelengva, tačiau reikiamus argumentus turėtumėte rasti.

DVYNIAI. Galite sėkmingai pristatyti savo veiklą, dalyvauti svarbiuose renginiuose. Jus labiausiai domins finansiniai jūsų pastangų rezultatai. Galbūt išgirsite viliojamų pasiūlymų papildomai užsidirbti. Realiai vertinkite savo galimybes ir jėgas.

VĖŽYS. Kūrybiniai sumanymai gana lengvai virs tikrove. Jeigu laukiate žmogaus, atvykstančio iš užsienio arba patys ketinate išvykti, tai galimi netikėti incidentai. Per didelis greitis kelyje atneš rimtų pasekmių, tad laikykitės taisyklių.

LIŪTAS. Šiandien daugiau dėmesio sulauksite iš tų, kurie šiaip jau nelinkę būti dosnūs ir paslaugūs. Galbūt jie pasiūlys kažką abipusiai naudinga. Labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti veiksmus, interesus.

MERGELĖ. Nuo pat ryto tykos konfliktinės situacijos, rizika kelyje ir pan. Nelabai seksis susikalbėti su kolegomis, klientais. Po pietų situacija turėtų pagerėti. Turbūt pavyks susitarti dėl pagrindinių dalykų, nors malonus bendravimas mažai tikėtinas.

SVARSTYKLĖS. Kils idėjų, susijusių su dalykiniais planais, namų modernizavimu, įvaizdžio keitimu. Išties galite pakeisti ar kažkaip atnaujinti, pakoreguoti darbo vietą ar stilių. Nedelsdami kibkite į svarbiausius darbus. Saugokitės gamybinių traumų.

SKORPIONAS. Kils noras rizikuoti, dalyvauti neįprastuose projektuose, įgyvendinti drąsias idėjas. Nestatykite ant kortos viso, ką turite. Abejotinų pramogų, avantiūrų geriau būtų atsisakyti.

ŠAULYS. Iš pat ryto kibirkščiuos emocijos, tad lengva susipykti su tais, kurie šalia. Stenkitės nekurstyti nei savo, nei kitų pykčio. Išeidami iš namų, būtinai patikrinkite, ar nepalikote priežasties gaisrui kilti ir pan.

OŽIARAGIS. Noriai bendrausite su giminaičiais, bendradarbiais, verslo partneriais. Tikriausiai sulauksite įvairių pasiūlymų, pastabų. Galite užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo. Atsargiai kelyje, nes gresia avarijos.

VANDENIS. Išeidami iš namų, nepamirškite saugiai užrakinti durų ir pasiimti reikalingus dokumentus ar kt. Į kitų žmonių reiškiamą nepasitenkinimą dėl jų gyvenimo ar darbo sąlygų reaguokite ramiai, bet nelikite abejingi. Jeigu galite, padėkite.

ŽUVYS. Erzins didelis įvykių, darbų tempas, konfliktinės situacijos, netikėti techniniai gedimai. Antrosios pusės arba bendros jūsų problemos trukdys įgyvendinti kai kuriuos planus. Impulsyvus poelgis, rizika gali nuvesti jus į ligoninę.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių